Sleduj nás

VIDEO: Po setkání s Hulkem už vůbec nepochybuju o své výhře, říká Ford. Fanoušky prosí o laskavost

VIDEO: Po setkání s Hulkem už vůbec nepochybuju o své výhře, říká Ford. Fanoušky prosí o laskavost
O výsledku zápasu obou supertěžkých monster po úvodním staredownu už dnes téměř nikdo nepochybuje.

Martyn Ford a Sajad Gharibi se setkali v Dubaji, kde si plnili své mediální povinnosti a kde podstoupili vůbec první staredown k zápasu, jenž se uskuteční 2. dubna v londýnské O2 areně.

Jelikož mezi oběma borci panuje zvýšené napětí, dalo se předem očekávat, že dojde k nějaké potyčce. A k té skutečně došlo.

Nejprve se „Íránský Hulk“ pokusil Forda strhnout na zem, což mu nevyšlo, a následně se stal obětí soupeřova strčení, po kterém odletěl několik metrů dozadu. Tento akt ve fanoušcích vzbudil dojem, že je Hulk na internetu a ve skutečnosti naprosto odlišnou osobou, která v ringu nebude mít žádnou šanci. A totéž vycítil i sám Ford.

„Říkal jsem to už předtím a teď to musím jenom potvrdit. O své výhře vůbec nepochybuji, ten fight je pro mě jen ztrátou času. Na tom staredownu jsem to dokonale vycítil. Boxerský ring není prostředím, ve kterém by mi Gharibi mohl konkurovat, o tom jsem plně přesvědčený,“ řekl Ford alias „Nejděsivější muž světa“ po příletu zpět do Anglie.


„V každém případě bych byl rád, abyste tuto naši rivalitu nevyužívali k budování své vlastní nenávisti k íránskému lidu. Ano, budu s Gharibim bojovat, ano, čeká nás boxerský zápas, ale nevyužívejte náš zápas k podpoře vaší nenávisti. My všichni jsme lidé, my všichni máme své city. Prosím, nechovejte nenávist ke Gharibimu ani k jeho národnosti,“ požádal fanoušky, kteří Írán nemají moc v lásce, a tak se automaticky do Hulka na sociálních sítích naváží.


Další články