Sleduj nás

VIDEO: Michal Martínek inkasoval tvrdé KO! Pamatuji si jeden úder a pak už nevím nic, popsal klíčový moment

VIDEO: Michal Martínek inkasoval tvrdé KO! Pamatuji si jeden úder a pak už nevím nic, popsal klíčový momentFoto: KSW

Hlavní zápas v prestižní evropské organizaci je velká čest i zodpovědnost. Český bojovník tentokrát poznal odvrácenou tvář MMA a po tvrdém ukončení se poroučel k zemi již v polovině prvního kola.

Na úvod je třeba říct, že prohra se soupeřem, jako je Darko Stosic, není žádnou tragédií ani ostudou. „Černovous“ se nikdy nezalekne žádné výzvy, a tak se podobné neúspěchy logicky občas dostaví. Pro fanoušky je taková odvaha mnohem sympatičtější než složité kalkulování nad výběrem protivníka a následný opatrný výkon, i když je třeba zakončený vítězstvím.

K dění v kleci je těžké něco napsat, protože zápas skončil již po necelých třech minutách. Darko se dokázal dostat Michalovi na tělo a na krátkou vzdálenost jsou kladiva srbského zabijáka děsivou zbraní. UFC veterán navíc před rozhodující pasáží vytáhl opravdu bleskový a skvěle provedený kop na hlavu, který si určitě také vybral svou daň.


„Zkušeně to zkrátil. Pamatuji si ten jeden úder, kdy mi nějak škublo v trapézu, a pak už vlastně nevím nic. Prý jsem dostal KO. Sám nevím. Myslím si, že začátek zápasu jsem si jel dobře. Možná jsem do něj měl skočit na bomby, abych si ho zastavil. Budu se na to muset podívat. Je dobré, že mi nic není a podle doktorů nemám ani otřes mozku. Je to první KO, které jsem v kariéře dostal,“ uklidnil Michal své fanoušky a naznačil, že by se mohl poměrně rychle objevit zpět v kleci.


Opačné emoce než Martínek zažíval pochopitelně Srb, který po souboji přiznal, že měl z „Černovouse“ velký respekt. Po skalpu Štefana Vojčáka tak zkompletoval československou misi a vyhlíží vstříc dalšímu boji o pás.

„Chci být šampionem. Jsem jasný vyzývatel a zasloužím si další šanci. Pošlete mi novou smlouvu a v první řadě ať je tam kontrakt na zápas s Philem De Friesem! Jdu si pro tebe,“ prohlásil rozjetý Stosic, který v KSW prohrál pouze s úřadujícím vládcem divize.

Zdroj: mmarocks.plDalší články