Sleduj nás

VIDEO: 262kilová Lucie Kotlárová řvala jako smyslů zbavená. Jízda na horské dráze se změnila v boj o život, lidé se baví

VIDEO: 262kilová Lucie Kotlárová řvala jako smyslů zbavená. Jízda na horské dráze se změnila v boj o život, lidé se bavíFoto: RedFace

Sotva Aleš Bejr převzal v RedFace otěže a hned začal úřadovat. Se současnou soupiskou zápasníků vyrazil na Matějskou pouť, kde je podrobil své „psychopatické“ výzvě.

Součástí expedice byla i 262kilová Lucie Kotlárová, tedy sestřenice Jardy či Diega Kotlárových, které šla do bojového světa pomstít. Její slova byla až doposud plná sebevědomí, ale v momentě, co usedla za jednu z atrakcí, se proměnila v klasickou křehkou bytost něžného pohlaví.

„Tak a naše Droběnka zkusí, jestli se toto pod ní nerozlomí,“ lákal Aleš Bejr lidi na svou challenge, na kterou Kotlárovou povolal. „Toto, lidi, bude extrém!“ věděl sám moc dobře.


„Tak jdeme na to, ty moje lásko! (…) Tak, váží 260 kilo, dá to?“ ptal se provozovatele. „Dá,“ dočkal se odpovědi. A show mohla začít.

„Jestli vypadnu, tak tě zabiju ještě jednou!“ křičela Lucinka, která již na atrakci zaujala své místo. V mysli však dobře věděla, že tahle zábava není šitá zrovna pro ni.


„Do čeho jsem se to jenom navezla?“ ptala se sama sebe, když se dráha rozjížděla. Ještě pár sekund situaci vstřebávala, než se přešlo do zběsilého křiku, který trval až do samotného konce jízdy. Nejsilnější ženu Česka, jak si Lucka sama říká, zmohla pouťová atrakce.

Výzva ke Karlosovi Bendovi i Vémolovi

Už teď víme, že rychlá jízda Lucce nesedí, ale duelu v kleci by se nebála. A to nejen proti ženám, ale dokonce i mužům. Hlavní důvod, proč se přihlásila do boje, je ten, aby vrátila čest rodu Kotlárů. To také dokazovala svými neutichajícími výzvami směrem k oběma Karlosům, a sice Bendovi, ale dokonce i Vémolovi.


„Všichni jsme jenom lidé. Já mám 262 kilo, ale když chci, tak se hýbu jako laňka. Jako malá jsem mlátila všechny sígry na ulici, nikdo mi nestačil. Nějakého Vémoly se rozhodně nebojím. Urazil náš vznešený rod Kotlárů a za to musí pykat!“ vyjádřila se před pár dny Lucka na svých sociálních sítích.


Další články