Sleduj nás

Viděli jste někdy něco hloupějšího? Rus si napíchal bicepsy olejem, nyní mu hrozí amputace!

Viděli jste někdy něco hloupějšího? Rus si napíchal bicepsy olejem, nyní mu hrozí amputace!

„Nikdo mi nemůže pomoci, nikdo neví, jak se toho zbavit,“ naříká mladý Rus, který lituje svého rozhodnutí. Jednoho dne se totiž chtěl stát hvězdou internetu, a tak si napíchal bicepsy olejem, který si sám namíchal doma. Výsledku by však mohl už brzy litovat do konce života.

Dlouhý příběh, v němž už tradičně platí, že komu není rady, tomu není pomoci. Kirill Těrešin tak moc toužil po tom stát se internetovou celebritou, že si vytvořil vlastní recept podobný tomu syntholu (jenž byl pro něj moc drahý) a výsledný produkt si napíchal do svalů.

Matka ho varovala, aby si svůj plán předem rozmyslel, mladý Rus však neposlouchal a olej si do bicepsů přeci jen napumpoval. Ačkoliv věděl, jaké to může mít následky, tak se obhajoval slovy: „Kdyby došlo na nejhorší, olej se dá ze svalů vypumpovat.“ To ale ještě netušil, jak moc se pletl.

Psal se tehdy rok 2017, od té doby uplynula již celá řádka měsíců, ve kterých Těrešinovy svaly sice zmohutněly, ale netrvalo dlouho a začaly je doprovázet také rudé otoky. Když otoky nepolevovaly, rozhodl se Těrešin vyhledat lékařskou pomoc a dočkal se děsivého sdělení - otoky doprovází zánět a operace není možná, hrozí tedy amputace.


Experimentující Rus, jenž toužil po internetové slávě, se jí přeci jen dočkal, ovšem za jakou cenu. Nyní začal shánět peníze, aby si mohl zajistit operaci. To ale v Rusku nepůjde, všichni lékaři mu řekli, že se s tím už nedá nic dělat. Těrešin proto zkusí své štěstí jinde.

„Tady v Moskvě mi všude říkají, že neví, jak se s tím vypořádat. Ptal jsem se o pomoc, kde to jen šlo. Prý by mi mohli pomoct v Německu a Izraeli, jenže tam je to příliš drahé. Musíme sbírat peníze, proto prosíme televizi a lidi všeho druhu o příspěvky, ale zatím neúspěšně. Vím, že si za to můžu sám… jen Bůh může určit, co se mnou bude dále,“ uvedl na svém instagramu mladík litující svého činu.

Co bude dál, to je jen otázkou. Pokud byste chtěli Těrešinův případ i nadále sledovat, rozklikněte si jeho instagramový profil v přiloženém videu.


Здесь в Москве, где не обследовался, везде говорят мы не знаем как с этим бороться. В Германию и Израиль обращался, там вроде как говорят мы можем помочь, но это очень дорого стоит, если делать, то нужно делать сбор средств через телевидение или народ и отправлять съёмочную группу в другую страну, я сам хочу избавиться и прошу помощи, но никто не может помочь, я сам себя не веню, я сам виноват в этом, и толко Бог знает, что будет дальше #телевидение #первыйканал #россия24 #москва24 #операция #рукибазуки #проблемы #здоровья

Příspěvek sdílený Ruki Bazuki (@kirilltereshin96),


Další články