Sleduj nás

Veselý nemá šanci, i jeho trenér Tomáš Pollak dostává od všech nakládačku, rýpl si Růžička

Veselý nemá šanci, i jeho trenér Tomáš Pollak dostává od všech nakládačku, rýpl si RůžičkaFoto: Clash of the Stars

Co na to, že Tadeáš Veselý pravidelně dře v gymu, když ho trénuje člověk, na kterého si každý hravě dovolí.

Tadeáš Růžička je jedním z nejvíce perspektivních bojovníků tuzemské scény, proto jeho odbočka do Clash of the Stars nedává tak velký smysl. Posléze ale on sám vyjasnil, že jde umlčet jednoho kluka, který si hraje na gangstera. A protože Clash tak dobře platí, nakonec by se nebránil, kdyby si tuto dovolenou prodloužil.

V první řadě je ovšem třeba se věnovat souboji, k němuž dojde 10. června v pražském O2 universum. Tato hala je do posledního místečka beznadějně vyprodaná a všichni budou s napětím sledovat, zdali Mawarovy profesionální zkušenosti budou platit na podstatně váhově těžšího amatéra Veselého.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Aby se ta zkušenostní propast mezi oběma borci trochu vyrovnala, vznikla dohoda, že si Mawar navlékne velké dvaceti uncové boxerské rukavice a nebude smět používat nohy, zatímco jeho protivník Gangstaboy bude mít malé MMA rukavice a bude smět používat prakticky všechno.

Pohledem na předzápasové kurzy je jasné, že i navzdory změně pravidel zůstává Růžička značným papírovým favoritem. A protože jeho zápas s Veselým nemůže skončit na body – bude se bojovat tak dlouho, dokud jeden z účastníků neodpadne – tak mu do noty hraje i lepší fyzická kondice.


Ganstaboy se proti Mawarově sebevědomí bránil a během čtvrtečního B4THECLASH poukázal na jednu zásadní věc.: „Trénuju s Tomášem Pollakem, trénuju čtyřikrát týdně, makáme a jdeme si proto,“ domníval se, leč údajně mylně. Mawar, který má zdejší gymy dobře oběhané a místní trenéry zároveň dobře zná, vrátil Veslého rychle na zem: „Tomáše Pollaka jsme všichni mlátili ve Spejbl Gymu, nic proti.“

Veselý má tedy úkol navíc. Teď bude bojovat nejenom za sebe, ale i za svého trenéra a 10. června může před celou republikou ukázat, jak dobře ho Pollak připravil. Jen pro zajímavost dodáme, že téže člověk nyní mentoruje Jana (Diega) Kotlára, který se na téže turnaji představí proti Karlosovi Bendovi.


Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži