Sleduj nás

Vémola znevažuje moji tvrdou práci, teď však zaplatí, řekl Pirát Krištofič a odhalil plány na likvidaci Terminátora

Vémola znevažuje moji tvrdou práci, teď však zaplatí, řekl Pirát Krištofič a odhalil plány na likvidaci TerminátoraFoto: OKTAGON MMA

Ještě něco málo přes měsíc a potom Terminátor zamíří do šrotu, očekává Pirát Krištofič, který má v rukávu tajná esa.

Není to poprvé, co se nachází v roli outsidera, teď by z ní ale rád udělal svoji výhodu. Ví totiž, že když mu papírové předpoklady nejdou naproti, tak leží veškerý tlak na jeho soupeři. A co víc, může těžit z několika poznatků jeho předchůdců.  

„Attila Végh ukázal, že je možné Karlose ukončit a unikat jeho tlaku. Patrik Kincl ukázal, že je možné odvracet jeho takedowny i na pletivu klece. Lucas Alsina ukázal, že je možné jej kontrolovat, a dokonce ho i hodit. Všechno je tedy proti Karlosovi možné,“ říkal Pirát v pořadu Tváří v tvář s Vémolou a naznačil, že se blíží den zúčtování. Však ty spory se mezi nimi táhnou už celou řadu let.


„Tohle je pravá tvář Karlose Vémoly. On o mně říká, že jsem hovado, ale já jsem zaslouženě vyhrál Oktagon Výzvu a on jako borec z UFC se do mě začal navážet, že jsem fejkový šampion apod. A jenom proto, že jsem si to nenechal líbit, jsem pro něj hovado?“ tázal se Pirát, který před tímto incidentem Terminátora prý uznával. Jakmile ho ale lépe poznal, tak otočil o 180 stupňů.

„Podmínky Oktagon Výzvy byly pro každého stejné a já ji vyhrál svojí tvrdou prací a láskou ke sportu. Dříve jsem měl ke Karlosovi úctu, ale když se do mě takhle opřel, tak jsem pochopil, že to hovado je tu pouze on. Vadí mi, že neustále znevažoval moji tvrdou práci,“ vyjasňoval bývalý dočasný vládce střední váhy, jak se věci mají.


Teď by rád Karlosovi ukázal, že i ‚fejkový‘ šampion dokáže překvapit. „Pro mě je to největší zápas celé kariéry a já se na něj jdu pořádně připravit. Lidé, co říkají, že na Karlose nemám, chci zaskočit a překvapit. Takovou motivaci jsem ještě necítil. Jsem přesvědčený, že je v mých silách vyhrát a všem kritikům zavřít pusy!“ plánuje nabuzený slovenský zápasník.


Další články