Sleduj nás

Vémola: Z Mikuláška můžu udělat příklad, že někteří fighteři by se měli respektovat

Vémola: Z Mikuláška můžu udělat příklad, že někteří fighteři by se měli respektovat

Tak přeci jsme se dočkali. Karlos Vémola a Václav Mikulášek spolu změří své síly v rámci hlavního zápasu Oktagonu 17, kterého se dočkáme 26. září v O2 Universum.

Oba dva se tak dlouho popichovali, tak dlouho do sebe rýpali, až Ondřej Novotný prakticky neměl jinou možnost, než jim vyjednat souboj, jímž se pokusí vyřešit své osobní spory.

„Tuto bitvu bude chtít každý vidět. Oba se tak dlouho hádali, že to nakonec zaujalo nejen je samotné, ale také všechny fanoušky. Přichází čas se královsky pobavit. A přesně to od této bitvy všichni čekáme. Navíc i díky této bitvě, kterou bude chtít každý vidět, uděláme radost fanouškům, kteří si již zakoupili vstupenku na turnaj do O2 universum, jenž měl být původně v květnu a měl patřit do série PRIME,“ uvedl vrchní promotér Oktagonu.


A že nedává tento zápas smysl? Vémola touží po titulu ve střední váze, kde ovšem v rámci své nové organizace nemá ještě ani jednu výhru. A sám Mikulášek před pár týdny avizoval: „Pokud chce Karlos titul v osmdesát čtyřce (váhový limit střední váhy), tak musí přejít skrze mě.“ A právě o to se hvězdný Terminátor nyní pokusí.


„Já nemůžu nic ztratit, já mohu jen získat. Všechen tlak bude na něm. Proč, když jsem tak jednoduchý soupeř, proč tak najednou dře, chodí do Spejbl gymu, proč dělá věci, které doteď nedělal. Po K.O. má hlavu načatou, to je jasný, špatně se dostává do hry. To není prdel, to si nedělám legraci,“ přitvrzoval Mikulášek alias Baba Jaga, jehož zápasy už zpravidla končí všechny před limitem.

Karlos Vémola se původně plánoval ukázat už letos v létě na Štvanici. Vlivem epidemie koronaviru se však všechny akce pozdržely. Souboj s Mikuláškem bude tedy předzvěstí lehce opožděného restartu jeho kariéry, která byla loni v listopadu zpomalena samotným Attilou Véghem.

„Myslím, že jsem měl dost těžkých zápasů, takže z Mikuláška můžu udělat příklad, že někteří fighteři by se měli respektovat. Také to je o tom, že republika je zavřená, cizinci se nám budou špatně vozit, takže pokud mám mlátit někoho z domácí scény, tak on je ideální scénář. Měl jsem hodně těžkých zápasů a po něm ještě hodně těžkých bude, takže Babu Jagu beru jako rozjezd po koroně. Nikoho nepodceňuju, ale teď mám v hlavě cíl, datum, takže se začnu připravovat na sto procent. Půjdeme nejspíš v 84, takže budu muset upravit dietu, shazovat. Teď trénuju, ale plácám se v tom, tohle je jasná motivace dopředu. Tohle hlava potřebuje," dodával sportem.cz citovaný Terminátor, který určitě bude vyhlížet návrat na vítěznou vlnu. Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu