Sleduj nás

Vémola: Všechnu svou přípravu směruji na Végha a na to, abych byl právoplatnou československou jedničkou

Vémola: Všechnu svou přípravu směruji na Végha a na to, abych byl právoplatnou československou jedničkou

Den, kdy se proti sobě v kleci postaví Karlos Vémola a Attila Végh, se neúprosně blíží. Ačkoliv Terminátora v současné chvíli brzdí lehčí otřes mozku, jenž ho vyřadil ze hry proti Ragozinovi, jeho cíl se tak rozhodně nemění.

„Na zápas s Attilou se připravuji od té chvíle, co byl vyhlášen. Všechno, co dělám mezitím (Brandys, Prince), to je jenom součást mé přípravy na to stát se československou jedničkou,“ nechal se slyšet český Terminátor, jehož vyzpovídal Ondřej Novotný po Oktagonu Prime v Košicích.

Doba jejich vzájemného střetu je nám neustále blíže. Ačkoliv přesný termín ještě stanovený nebyl, všechno nasvědčuje tomu, že se první zápas uskuteční někdy koncem roku v pražské O2 areně.

„Myslím si, že Attila to bere stejně vážně jako já,“ reagoval Vémola. „I když má před sebou ještě jiného soupeře (Virgil Zwicker), už se v podvědomí určitě připravuje na mě, stejně tak jako já na něho.“


Duel mezi Karlosem Vémolou a Attilou Véghem je předurčený tomu, aby se stal československým fightem století. A protože se jedná o to nejlepší, co tuzemská scéna nabízí, začínají se do ní míchat i další osoby. Konkrétně se jedná o posledního přemožitele Miloše Petráška.

„S Kimballem potíže nemám, ale jestli bude potřeba, klidně ho předhoďte lvům,“ odpovídal Terminátor. „Já jsem ovšem člověk, co má rád nějaké příběhy. Sežeňte mi soupeře do střední váhy, kde bych se stal šampionem, a pak ten můj souboj s Véghem bude zároveň soubojem dvou šampionů,“ dodával.

Ber 600 spinů úplně zdarma - Registrace zde


Další články

Všichni lžou do očí: Novotný se ostře pustil do hvězd Oktagonu

Slyšíme to na každé tiskové konferenci, kdy se bojovníci bijí v prsa a tvrdí, že je jim úplně jedno, koho proti nim organizace postaví. Ondřej Novotný se však při těchto slovech musí držet, aby neudělal něco zoufalého, protože realita za zavřenými dveřmi vypadá diametrálně odlišně a plná přetvářky.

Všichni lžou do očí: Novotný se ostře pustil do hvězd Oktagonu

Inspektor hlásí problémy: Přípravu na odvetu zkomplikovalo zranění

Odveta, na kterou se těší celá scéna, se nezadržitelně blíží, avšak finální fáze přípravy dostala nepříjemnou trhlinu. Bývalý šampion střední váhy Patrik Kincl fanouškům přiznal, že se v tréninku potýká se zdravotními komplikacemi, které výrazně zasáhly do jeho plánů, pročež musel oželet i klíčový zahraniční kemp.

Inspektor hlásí problémy: Přípravu na odvetu zkomplikovalo zranění

Novotný: Lidi se těch hovadin už nasytili

Ondřej Novotný hodnotí aktuální formu Clash MMA a mluví o sestupné tendenci organizace. Fanoušci jsou unavení z “bizáru” a kritizují výkony typu Kotlár. Přesto Clash hlásí návrat do Brna a chystá valentýnskou show.

Novotný: Lidi se těch hovadin už nasytili

Nefňukej a makej. Raška školí plačícího Tótha před bitvou v O2 areně

Projekt Oktagonu Celebrity Series dostal trhlinu, když se Pavel „Prime“ Tóth zranil při tréninku. Poraněný vaz v kotníku vyvolal u začínajícího bojovníka záplavu emocí a slz, které sdílel s fanoušky. Jeho soupeř Ondřej Raška pro to však neměl příliš pochopení. Místo slov útěchy mu naservíroval tvrdou pravdu o tom, co to znamená být bojovníkem.

Nefňukej a makej. Raška školí plačícího Tótha před bitvou v O2 areně

Vzpoura v Oktagonu? Šampion Legierski ignoroval zákaz a vyrazil na Clash

Ondřej Novotný má na bizarní organizaci Clash MMA jasný názor. Je to dno a kdo s ním spolupracuje, nemá v Oktagonu co dělat. Zatímco hvězdy jako David Kozma se poslušně stáhly, polský „Dynamit“ Mateusz Legierski si z varování těžkou hlavu nedělá. Aktuální prozatímní šampion lehké váhy se objevil na turnaji Clash 14 a rozhodně neseděl jen tiše v koutě.

Vzpoura v Oktagonu? Šampion Legierski ignoroval zákaz a vyrazil na Clash