Sleduj nás

Vémola: V Bratislavě chci zápasit v polotěžké váze, ale nezajímá mě žádný Kimball nebo Pešta

Vémola: V Bratislavě chci zápasit v polotěžké váze, ale nezajímá mě žádný Kimball nebo Pešta

Virová epidemie sice sužuje MMA turnaje po celém světě, ale Karlosův bojový plán se i přes to nemění. Pokud to vyjde, hned v Bratislavě by rád vykročil na začátek své nové cesty.

Mise je jasná. Vše bude směrovat k odvetě se současnou jedničkou žebříčku polotěžké váhy Oktagonu MMA Attilou Véghem.

„V Bratislavě hodlám zápasit v polotěžké váze, ale nezajímá mě žádný Kimball nebo Pešta… tedy nikdo z pozadí této váhy. Chci jen Attilu, jenže on teď nechce mě, což chápu, neboť je tam velké riziko. Tím pádem mě zajímá dvojka této divize, kterou je Němec Timo Feucht,“ reagoval český Terminátor, jenž se nachází v plné zápasové přípravě.


„Pokud Feuchta porazím, tak potom budu já dvojka a začnu dýchat Attilovi na záda. Pak nebude trvat dlouho a stanu se opět králem Oktagonu. Attila totiž nemůže zápasit s nikým jiným, než je dvojka divize polotěžké váhy. A tou se chci stát co nejrychleji,“ prozradil Vémola pro sport.aktuality.sk.


Otázkou zůstává, kolik turnajů bude ještě přeloženo. Karlos Vémola by se rád představil nejen 6. 6. v Bratislavě, ale rovnou i o měsíc později na Štvanici.

„Na Štvanici toužím bojovat v titulovém zápase divize do 84 kg. Je mi jedno, kdo bude soupeřem… Ďatelinka, Siwi nebo Mikulášek. Je to na Ondřeji Novotném,“ doplnil pro sport.aktuality.sk čtyřiatřicetiletý Terminátor, který by se v budoucnu nebránil ani nějaké zahraniční misi. Prozatím si však hodlá vyrovnat účty na domácí scéně.


Další články