Sleduj nás

Vémola: Tušit jenom, že prohrávám, tak v kleci obětuju život. Škoda, že to nikdo nevěděl

Vémola: Tušit jenom, že prohrávám, tak v kleci obětuju život. Škoda, že to nikdo nevědělFOTO: OKTAGON MMA

Karlos Vémola otevřeně promluvil o zápase s Patrikem Kinclem i pocitech, které si z toho nese. „Trenéři se mi vůbec poprvé v životě omluvili.“

Olomoucký Terminátor má za sebou první veřejný rozhovor, ve kterém bylo zjevné, že se většina otázek bude zaměřovat na jeho odvetu s Patrikem Kinclem, která doteď budí mnoho rozruchu, kontroverzí i otázek.

Karlos Vémola žil v domnění, že titulový duel před vstupem do pátého kola vyhrává 4:0 na body. Tuto chybnou myšlenku mu bohužel vnukli trenéři a od toho se to pak celé odvozovalo…  


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Proto říkám, že mě strašně mrzí, že jsem nevěděl v tom pátém kole, že prohrávám. To byste teprve viděli, jak moc jsem byl odhodlaný tam zemřít. To by to páté kolo vypadalo úplně jinak,“ zapřísáhl se Karlos ve Fight Cast One podcastu.

„Tak to je, já jsem tam šel se vším, co jsem měl. Já jsem tam nechal pětadvacet minut tvrdé práce. A mrzí mě také, že jsem nedostal tu šanci. Že jsme to s týmem lépe nevyhodnotili,“ sklápěl smutně hlavu. Leč pozdě bycha honiti.


Vlastní trenéři se mu omluvili

„Karlos, opravdu jsem si myslel, že vyhráváš, takže musím převzít zodpovědnost za to, že jsem ti bohužel nedal lepší informace. Jsi pro mě ale válečník, které náš svět potřebuje mnohem více. LSF4LIFE,“ zaznělo na instagramovém účtu London Shootfighters, jenž spravují angličtí trenéři Karlose Vémoly.

„Se svými trenéry spolupracuji patnáct let a tohle je poprvé, co se mi omluvili,“ vrátil se ke slovu Vémola. „Poprvé po patnácti letech se mi omluvili jak osobně, tak i veřejně. Trenéři Alexis a Paul se mi omluvili, což se mi nikdy nestalo,“ zopakoval několikrát, jako kdyby tomu sám stále nemohl uvěřit.

Nepodaná ruka Kinclovi

„Tohle byla asi velká chyba, protože jsem mu tu ruku samozřejmě podat měl. Už jen z toho důvodu, že jsem věděl, že to lidi budou řešit a že on to bude taky řešit a bude se k tomu vracet,“ mrzelo Vémolu.


„Mělo se to stát, abych si tohle všechno ušetřil. Ono v takhle vyhroceném zápase a v takovém pozápasovém transu a pro mě zároveň šoku to bylo to bohužel prostě to poslední, na co jsem v té chvíli myslel,“ snažil se ospravedlnit.


Další články