Sleduj nás

Vémola: Trenéři mi povolili bojovat pouze s debilem, naštěstí byl Baba Jaga po ruce

Vémola: Trenéři mi povolili bojovat pouze s debilem, naštěstí byl Baba Jaga po ruce

Když střílet, tak ostrými, a v tomhle má Karlos Vémola jedny z největších zkušeností.

Český Terminátor, který se vrací po zranění, měl od svých trenérů údajně zakázáno až do konce roku přijímat zápasy… Ledaže by se utkal s nějakým „méně zdatným“ soupeřem.  A hle, jeden takový se prý přeci jen objevil.

„Přišla korona, trénuju, co to jde, ale ne tak, jak jsem zvyklý v kempu. A trenéři mi řekli, že před dalším zápasem musím přijet do Londýna a zápasit mám až ke konci roku… Leda bych bojoval v uvozovkách s nějakým debilem. A v tu chvíli se Baba Jaga hodil,“ žertoval Vémola.


Karlos si moc dobře uvědomuje, že podobné výstřely mohou jeho protivníka pouze namotivovat, ovšem neúspěch si ani za mák nepřipouští. „V tomhle sportu se asi může stát cokoliv, ale o prohře jsem ani nepřemýšlel a přemýšlet nehodlám. Potřebuji se dostat k odvetě s Attilou Véghem. Míval jsem za cíl UFC, čtyři roky jsem si za tím šel, a pak jsem klopýtl,“ řekl ve výpovědi pro deník Sport.


„Teď se potřebuji dostat k odvetě s Attilou a rozhodně neklopýtnu. Jak bych si mohl říkat o odvetu s Attilou, kdybych neporazil Babu Jagu? Je to takový rozjezd po pauze. Ale rozhodně to nesmím podcenit,“ doplnil Vémola, který se těší, až se věci úspěšně vrátí do zajetých kolejí a on bude moct po té povinné koronavirové pauze dostat lidi opět do varu.


Další články