Sleduj nás

Vémola si už připravuje půdu pro porážku, vycítil Kincl

Vémola si už připravuje půdu pro porážku, vycítil Kincl
I přes všechny ty velké řeči Karlos Vémola údajně tuší, že s Patrikem Kinclem prohraje. A na to si připravuje půdu již teď.

Mistrem v „mind games“ není jen Vémola, jeho hru se snaží podle všeho hrát i Kincl. Ten nedávno během otázek a odpovědí na svém instagramovém účtu odhalil jeden zásadní fakt, který mu údajně v blížící se titulové obhajobě dává velkou výhodu.

„Z Karlovy strany mě překvapilo několik věcí. Například vůbec poprvé mě označil za dobrého zápasníka. Pokud si dobře vzpomínám, tak řekl něco ve smyslu: ‚Je to nejlepší soupeř, jakého teď můžu dostat.‘ To na mě trochu působilo, jako že si Karel připravuje půdu pro porážku. Že to pak, až prohraje, nebude působit tak zle,“ vyhodnotil Kincl.


Pochopitelně se těmito proslovy Patrik snaží svého rivala před bojem rozhodit. Vémolovi tím dává ochutnat jeho vlastní medicínu, kterou celá léta sám před svými zápasy praktikoval.

Karlos Vemola nici Mikulaska v Oktagonu MMA Karlos Vémola

Reakce Karlose Vémoly


V každém případě však platí, že kdyby Terminátor v tomto souboji vyhrál, otevřou se mu brány prakticky až neomezených možností. Opět se prý bude moct dostat na světové výsluní.


„Pokud sám sobě chci dokázat, že jsem se zlepšil a že jsem se někam posunul, tak Patrika teď musím ukončit. To se mi v tom prvním zápase nepovedlo, tak jsem si to pro sebe dal jako osobní cíl,“ řekl Karlos v interview pro fightlive.

„Myslím si, že lidé nevědí, jak moc to chci, jak moc se v životě chci posunout, protože mě po vítězství nad Kinclem čekají opravdu velké zápasy. S Ondrou Novotným máme domluvené obrovské bomby a Patrik je ta poslední překážka, kterou musím překonat. Pak se dostanu k historickým zápasům, na které čekám celý život,“ nastínil Vémola.

Další články