Sleduj nás

Vémola: Pokud víte, kam jdete, tak vás prostě nic nezastaví. Co jsem fanouškům slíbil, to jim také splním

Vémola: Pokud víte, kam jdete, tak vás prostě nic nezastaví. Co jsem fanouškům slíbil, to jim také splním

Čas se žene nekompromisně kupředu a spolu s ním se nám odhalují další plány, které nás čekají a neminou. Všichni fanoušci se pochopitelně těší na OKTAGON 15, kde se uskuteční československý zápas století, nicméně ještě předtím přijde turnaj s pořadovým číslem 13, kde si český Terminátor odbude svou zápasnickou přípravu na Attilu Végha.

A když už jsme u té přípravy, je potřeba podotknout, že se Karlos Vémola již vrátil do tréninku. Momentálně se zahřívá, aby se co nejrychleji mohl dostat do plného zápřahu, se kterým vygeneruje nový elán a novou motivaci, s níž se předvede už na pražské Štvanici.

„Kdo mě vypl? To sám nevím. Dostal jsem klasický suplex (po němž následovala rána do hlavy a tma)… a o to víc mě to dneska sere, když jsem viděl Ragozinův zápas. Nevím jak vás, ale na to, že byl maximálně připravenej, tak mě teda nepřesvědčil,“ poohlížel se Karlos za tím, co předcházelo jeho absenci. V Rusku na něj v rámci organizace RCC čekal Mikhail Ragozin. Zápas se kvůli zmíněnému KO zrušil. Ruský borec dostal nového soupeře, kterého přemohl.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Teď je však potřeba se dívat dopředu. „To, že se vám v životě něco posere, ještě neznamená, že se zasekneme. Možná zpomalíme, ale jedeme dál,“ vracel se ke slovu Terminátor litujíc své zmařené šance. „Vyhrál jsem sice posledních 17 z 18 zápasů, ale v Čechách. A pokud nezačnu ve světových organizacích porážet světové soupeře, pak se nikam nedostanu. A já jsem svým fanouškům slíbil, že se do světa dostanu, tak jim to také splním. Člověk, u kterého víte, kam jde, toho prostě nezastavíte. Zpomalíte možná, ale nezastavíte.“


OKTAGON 13 se uskuteční 27. července na pražské Štvanici. Ne nadarmo je přezdíván nejkrásnějším turnajem roku, hostí jej totiž areál tenisového kurtu, kde jsou diváci díky dokonalému umístění sedaček doslova spjati s bojištěm. A Karlos Vémola bude mít na této akci hlavní slovo. Proti komu?

„Já si nikdy nevybírám soupeře. Teď dřu a makám, aniž bych věděl, komu budu čelit. Bavil jsem se s Ondrou Novotným a možná se rozhodne podle toho, jak dopadne příští turnaj. Podle výher či proher určitých lidí bychom mi mohli vybrat soupeře,“ pravil Terminátor, který by samozřejmě preferoval nějakou zahraniční variantu. „Za mě určitě ta zahraniční volba, ale zase aby někdo neřekl, že utíkám před Kinclem, tak jak už jsem jednou uvedl - pokud se domluví s OKTAGONEM, klidně ho popravím i tady.“

Celý rozhovor i s tréninkem si můžete vychutnat v přiloženém videu.Další články