Sleduj nás

Vémola po další výhře poděkoval fanouškům a navnadil, že se s ním uvidíme už v Bratislavě

Vémola po další výhře poděkoval fanouškům a navnadil, že se s ním uvidíme už v Bratislavě

Karlos Terminátor Vémola na Oktagonu 13 zdemoloval brazilský stroj na knokauty a připsal si jedenáctou výhru v řadě. Ačkoliv jej po další výhře mnozí vypískali, on všem poděkoval a už se nemůže dočkat další výzvy. A ta možná přijde již za necelé dva měsíce v Bratislavě.

„Tyhle velké cíle si nedávám kvůli sobě, ale kvůli vám, protože mi fandíte a chcete vidět tu klasickou vémolici. Já vám strašně moc děkuju,“ vzkazoval Karlos fanouškům po skalpu Frankensteina, jehož udolal po třech jednoznačných kolech na body.

Kromě poděkování popřál Terminátor také Jaroslavovi Pokornému a trenérovi Macháčkovi hodně štěstí v boji s jejich zdravotními komplikacemi, načež všechny vyzval, aby podporovali Michala Martínka v boji o lístek do UFC. Pak se obrátil ke svému dalšímu cíli, kterým trochu překvapivě nemusí hned být Attila Végh.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„I když jste trochu pískali, děkuji vám, příště to bude vémolice. A možná už brzo!“ přisliboval Vémola. „Mám moc slovenských fanoušků, za které jsem vděčný… i když víte, že vám zmlátím slovenského šampiona… tak za to, že jste přijeli do Prahy, a pro O2 arenu (Oktagon 15) přijedete znovu do Prahy, tak si myslím, že bych vám měl nadělit dáreček a přijet za vámi v září do Bratislavy (Oktagon 14). Já jsem rozjetá mašina, rozjetý vlak, klidně tam vystoupím,“ hlásal sebevědomě.


Jak vidno, fanoušci se mají na co těšit. Karlos Vémola ani ve svých čtyřiatřiceti letech nehodlá zpomalit a kromě toho, že v tomto roce účinkoval už na Oktagonu 11, Night of Warriors 15 a nyní Oktagonu 13, tak by se rád představil i na Oktagonu 14 (14. září) a 15 (9. listopadu). Čeká nás tedy další pořádná porce vémolice. 


Další články