Sleduj nás

Vémola má nový termín zápasu! Kdy a proti komu nastoupí?

Vémola má nový termín zápasu! Kdy a proti komu nastoupí?
Svět Karlose Vémoly se v současné chvíli točí kolem čerstvě narozeného syna Rockyho, kterého mu před pár dny porodila jeho partnerka Lela Ceterová. A samozřejmě také kolem jeho zraněné ruky, kterou potřebuje nutně uzdravit, aby mohl opět zápasit. Důvodů, proč se vrátit co nejrychleji, má hned několik. Jedním z nich je i ten, že už zná termín svého příštího souboje!

MMA organizace OKTAGON musela kvůli koronavirové situaci několikrát změnit své plány. Turnaj OKTAGON 30 v O2 areně, který se měl uskutečnit 30. prosince, se přesunul do Brna. Titulovou bitvu mezi Pirátem a Kinclem v Brně ale neuvidíme, protože byla přesunuta až na turnaj OKTAGON 31, který proběhne 26. února v O2 areně. Jenže právě v tomhle termínu se měl původně odehrát turnaj OKTAGON Underground, na kterém byl naplánován i boxerský souboj mezi Vémolou a Marpem. A tak se muselo znovu přesouvat.

Turnaj OKTAGON Underground: VÉMOLA vs. MARPO se nyní přesouvá a proběhne v O2 areně v sobotu 21. 5. 2022. Všechny vstupenky zakoupené na původní termín akce (26. 2. 2022) zůstávají v platnosti i na nový termín 21. 5. 2022,” prozradila organizace OKTAGON na svých sociálních sítích.


Galavečer OKTAGON Underground se tedy přesunul až na konec května. Kromě boxerského duelu mezi Vémolou a Marpem se uskuteční ještě jeden zápas v boxu. Síly poměří MMA zápasník Gábor Borároš a herec Jakub Štáfek. Ondřej Novotný navíc v posledním vysílání MMA Letem Světem prozradil, že pokud Karlos Vémola nebude moci kvůli zranění 21. 5. 2022 nastoupit, tak už nenastoupí nikdy.

OMEZENÁ NABÍDKA: Do České republiky nyní přišla nová sázková kancelář, která rozdává peníze zdarma. Vyberte 3000,- Kč zde a sázejte na bojové sporty Oktagon, UFC i Clash of the Stars.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články