Sleduj nás

Vémola: Kincl na mě žádný recept nenašel. Jen se bránil, protože jsem mu nic nedovolil. S Langerem to bude jiné

Vémola: Kincl na mě žádný recept nenašel. Jen se bránil, protože jsem mu nic nedovolil. S Langerem to bude jinéFOTO: OKTAGON MMA

Karlos Vémola si během přípravy na svůj další zápas neodpustil rýpnutí do starého rivala Patrika Kincla.

Jejich duel se uskutečnil sice už v květnu, ale ve vzduchu jsou stále cítit ty „sporné“ vibrace, jež po něm přetrvaly. Terminátor několikrát uvedl, že se domníval, že ten zápas vyhrává na body, o čemž ho přesvědčoval i jeho bojový roh, což byl také ten důvod, proč neměnil taktiku.

Skutečnost ale byla taková, že Patrik Kincl v očích bodových sudích vyhrál prakticky všech pět kol, a ještě k tomu dodal, že tato obrana byla jednou z taktik, na které se během přípravy zaměřoval.


Slova královehradeckého šampiona ovšem nezůstala bez odpovědi. Karlos Vémola, jehož se to evidentně dotklo, se na ně zaměřil během svého výstupu na YouTube kanálu MAX MMA, kde upozornil, že se Patrik bránil, protože mu ani nic jiného nezbylo. A opět připomněl, že se své nátlakové taktiky držel proto, neboť si myslel, že vážně vyhrává.

„Kincl na mě žádný recept nenašel. On prostě nic jinýho ani dělat nemohl, protože jsem to byl já, kdo ho přišpendlil na klec. To rozhodně nebyla nějaká taktika nebo to, že by tam chtěl bejt. To, že se připravil na nějakou obranu a že mi nešly strhy, to je jiný příběh,“ uváděl Vémola.


„Já jsem si vážně myslel, že vyhrávám, když jsem ho na té kleci držel. Takže Kincl na mě určitě žádný recept nenašel. A nemyslím si, že by Pavol Langer chtěl bojovat z klece, jako to dělal Kincl,“ řekl Vémola, přičemž se rovnou pustil k analýze svého příštího zápasu, jehož se dočká 7. října v Bratislavě.

„Myslím si, že Langer bude sázet na úplně jiné věci. Je to větší a silnější bojovník, proto na něj budu muset vyzrát svojí chytrostí, rychlostí, a především zkušenostmi. Mám u sebe skvělý tým v čele s Michalem Martínkem, Danem Škvorem a nyní i Machem Muradovem, který se vrací z Uzbekistánu, ten taky s Langerem bojoval a porazil ho. Takže jsem obklopen těmi nejlepšími a makáme na sto deset procent,“ doplnil Terminátor.  


Další články