Sleduj nás

Vémola: Joker je velmi kvalitní protivník, ten to tu ještě vymlátí

Vémola: Joker je velmi kvalitní protivník, ten to tu ještě vymlátí
I když ten zápas dopadl přesně tak, jak nám hovořily papírové předpoklady, musel se Karlos Vémola svého soupeře zastat.

Na titulového vyzývatele v podání Srba Aleksandara Iliče byl vypsán vskutku vysoký kurz. Lidé mu nedávali příliš moc nadějí. Mnohé z nich však dokázal Ilič zmást svým vystupováním a hrubým trashtalkem.

KTV Aerolinky jsou ovšem nekompromisní. Kdo se značnou část svého života nevěnuje wrestlingu, ten nemá šanci tento nápor ustát. Joker nebyl výjimkou, a proto se proletěl a odklepal ještě v prvním kole. Uměle vytvořený rozruch byl náhle pryč.

„Joker nám všem ještě ukáže své kvality,“ nepochybuje Vémola, který se musel svého hanlivého protivníka zastat. „Lidé ho před zápasem dost podceňovali. Teď si na něj však brousí zuby spousta českých bojovníků. Myslím si ale, že si na něm vyláme zuby víc než jeden soupeř,“ věří.

„Tu jeho sílu jsem sám cítil přímo v zápase. I ten pohyb, který měl. Jeho agresivita a způsob, jakým chtěl postupovat vpřed. Já jsem ho vlastně zarazil svým okamžitým tlakem. Asi čekal, že mu dám trochu více prostoru, ale čím více prostoru mu dáte, tím si bude jistější,“ zanalyzoval Vémola.


https://top-fight.cz/ceska-scena/je-to-jen-byznys-rekl-ilic-po-zapase-vemolovi-a-omluvil-se/

A jak potvrdil sám OKTAGON MMA, s Iličem se ještě neloučíme. Titulový duel sice prohrál, ale organizaci se zavázal na několik dalších soubojů. A kdo ví, třeba jsme se s ním u titulových příček neviděli naposledy.

Další články