Sleduj nás

Vémola je pro mě jako žužu. Nedivím se, že má ze zápasu se mnou strach, naparuje se Diego Kotlár

Vémola je pro mě jako žužu. Nedivím se, že má ze zápasu se mnou strach, naparuje se Diego KotlárFoto: Clash of the Stars / OKTAGON MMA

Karlos Vémola by už více nemohl dát najevo, že má strach. Po prohře s Pirátem údajně ví, že by proti Diegovi neměl žádnou šanci.

Diego Kotlár už dlouhé týdny volá po souboji s Karlosem Vémolou, který loni v létě překročil tu pomyslnou hranici, když si dovolil říct, že by si rád vzal do klece několik Kotlárů. „Ať je jich co nejvíc a ať chodí jeden po druhém!“ smál se Vémola během své narozeninové party, kde odhaloval plány, jak by si rád vydělal na důchod.

Karlos to možná v ten moment ani nezamýšlel, ale ve skutečnosti svými slovy ťal do živého. Diego Kotlár okamžitě přiběhl s ráznou odpovědí, že se s Vémolou velice rád utká, a pakliže se boj mezi nimi uskuteční v postoji, tak Terminátora rozebere na součástky a nadobro jej vyřadí z provozu.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Brzo poté, co se Diego nedočkal žádné odpovědi, začal své naléhání stupňovat. Nejprve Karlose vyzval živě na tiskové konferenci Clash of the Stars a následně ve vyzývání pokračoval na svých sociálních sítích. A jak je vidno, pokaždé chodí stále více dál za hranu.

„Karel mě vyzval a teď má bobky. Před kamerou hrdina, ale ve skutečnosti srab. Je ze mě vyloženě pos***ej!“ vyřvával Diego na svém TikToku. „Ví totiž, že je pro mě něco jako žužu. Tak moc je měkkej, tak moc bych si na něm pochutnal,“ vychvaloval jak své zažívací ústrojí, tak i své pouliční bojové dovednosti, které jej dokonce dostaly až do kriminálu.


„Čekám na Karla! Já chci Karla! Pokud je takovej frajer, jak o sobě tvrdí, tak ať tu smlouvu podepíše, já jsem na něho připravenej. Když půjdeme v MMA, bude mít možná šanci, když půjdeme v boxu, tak ho zaručeně vybombím,“ je Diego přesvědčený.

Karlos si tak možná snažil připravit půdu na důchod, aby mu v Clashi drželi místo, ale svým letním humorným proslovem si zadělal na pořádném maléru. Nyní po něm jde většina Kotlárů, kteří shodně jako Diego tvrdí, že Terminátora v postoji zašlapou.


Další články