Sleduj nás

Vémola je pro Kincla krokem zpět, takové rozhodnutí jsem od něj nečekal, tvrdí Ondruš

Vémola je pro Kincla krokem zpět, takové rozhodnutí jsem od něj nečekal, tvrdí OndrušFOTO: OKTAGON MMA

Když si Patrik Kincl vybral odvetu s Karlosem Vémolou, překvapil tím mnoho lidí. Více jak 80 % fanoušků mu radilo, aby se zaměřil na Gamechanger, on však zůstal věrný své pomstě.

Královehradecký bijec si měl vybrat, zdali zůstane ve střední váze a případně si počká na Vémolu, jehož zdravotní stav může vykazovat ještě jistá rizika, anebo zdali se vydá do velterové váhy, kde to dobře zná, a pokusí se zaútočit na prvenství v Tipsport Gamechangeru.

Patrikovo okolí mělo jasno, téměř všichni mu radili, aby byl moudrý a učinil rozhodnutí, které pro jeho kariéru bude mít největší smysl. Jak ovšem sám šampion řekl „Jsem naivní blbec“, a proto doufal, že mu vyjde další pokus o realizaci odvety s Karlosem Vémolou. Toto rozhodnutí však příliš mnoho lidí nechápe.


„Myslím si, že tohle je pro Patrika brzda v kariéře,“ hodnotí například takový Píno Ondruš. „Na jednu stranu to chápu, je to pro něj osobní a něco, za čím si jde skoro tři roky, ale na druhou stranu z toho sportovního hlediska je to za mě hloupost. Už mohl být dávno někde jinde,“ míní.

„Nevidím mu ale do hlavy a nemůžu to soudit za něj. Z hlediska sportovní stránky si přesto myslím, že je to krok dolů. Je to škoda. Patrik mohl být třeba v KSW nebo UFC a celkově ve veltru brouzdat úplně jiné vody a prát se s lepšími soupeři, než je Karlos,“ řekl Ondruš serveru sport.cz.


Domácí fanoušci mají alespoň záruku, že je v roce 2023 bude čekat několik skvělých soubojů, a my jen dodáme, že dveře těch velkorysých možností se znovu pootevřou, pokud Kincl letos v květnu přemůže Vémolu.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články