Sleduj nás

Vémola hodlá na Štvanici bojovat o titul, ještě předtím si dá zahřívací zápas

Vémola hodlá na Štvanici bojovat o titul, ještě předtím si dá zahřívací zápas

Karlos Vémola (27-6-0) je zpátky v plném tréninkovém procesu a už má v merku i velké plány, které by během svého návratu do nitra oktagonu rád uskutečnil.

Na chvíli to sice vypadalo, že se Terminátor po osudové porážce s Attilou Véghem vzdá svých snů, ale nakonec v sobě našel novou motivaci, která ho žene nejen za odvetou, ale i za titulem. A jeden takový se má prý urodit na věhlasné Štvanici. Právě na ní má Karlos již potvrzenou účast.

„Štvanice je jistá, to je pro mě srdcovka, po pětadvaceti letech se mi ji podařilo vyprodat. Letos chci znovu, tam chci titulový zápas a je mi jedno, jestli ve váze do 84 nebo 93 kilo,“ svěřil se pro sport.cz Vémola.

Bez ohřívacího souboje se to však neobejde. „Chtěl bych jeden zápas předtím, myslím, že Oktagon ten zápas oznámí před galavečerem OKTAGON Prime. Je mi jedno, koho mi dají,“ prohlašuje ve svém tradičním terminátorském stylu.


Sama organizace si od svého listopadového turnaje, na němž se uskutečnil i onen přezdívaný Zápas století, pochvaluje, že jdou lístky na dračku. Smíšená bojová umění se těší opravdu vysoké přízni.

„Jestli se posunulo české MMA, na to známe odpověď všichni. Co jsme předvedli v O2 areně, to tu ještě nikdy nebylo v žádném sportu. To nedokázali ani Karel Gott a Lucie Bílá, v takovém stylu vyprodat halu, pokud se bavíme o penězích a počtu lidí. Když hrála Slavia s Barcelonou, a to je světový klub, lidi se vesele dívali na televizi. Když zápasil Vémola s Véghem, přenos spadl,“ prozradil pro sport.cz čtyřiatřicetiletý rodák z Olomouce.

A my se údajně budeme moct těšit, že po Oktagonu 15 přijdou ještě větší věci. „Šlo o historický zásah v bojových sportech. Posunuli jsme se, to je bez pochyb, byla to jedna z největších sportovních událostí. Největší ale nebyla, teprve se zahřívám, budou větší věci, mnohem větší věci. Uvidíte,“ navnazoval.  Další články

Štvanice nabídne jednu z největších bitev v celé historii OKTAGONu! Bojovníci si už teď hrozí násilím

OKTAGON se pustil do odtajňování zápasové karty pro oba turnaje, které bude v červenci hostit pražská Štvanice. K věhlasným jménům jako Karlos Vémola a Ivan Buchinger přibyly dvě atraktivní persony, které si vyhrožují násilím již více než půl roku. Právoplatný šampion pérové váhy Mate Sanikidze je připravený hájit svoji pozici proti dočasnému držiteli opasku Losene Keitovi.

Štvanice nabídne jednu z největších bitev v celé historii OKTAGONu! Bojovníci si už teď hrozí násilím