Sleduj nás

Vémola: Dny trávím v posteli, mám vysoké horečky. Mikulášek může být rád, že s ním vůbec chci zápasit

Vémola: Dny trávím v posteli, mám vysoké horečky. Mikulášek může být rád, že s ním vůbec chci zápasit

Koronavirus není nemoc, které se zbavíte ze dne na den. To mimo jiné potvrzuje i sám Karlos Vémola, jenž už týden zažívá těžší příznaky. Podstatná je pro něho ovšem hlavně jeho rodina.

„Dny trávím v posteli, není mi vůbec dobře, mám vysoké horečky. Na mně ale nezáleží! Horečky má i moje dcera, a to mě trápí nejvíce. Je důležité, aby byla v pořádku, já už to nějak zvládnu,“ rozpovídal se Karlos pro sport.aktuality.sk.

Svou zlobu adresoval především na svého příštího soupeře Václava Mikuláška, jenž se dožadoval výsledku testu na koronavirus, aby věděl, zdali si Terminátor nic nevymýšlí a nechce se tak úmyslně vyhnout souboji či zajistit jeho odklad.

„K jeho reakci bych jenom dodal, že to je idiot. Co víc mu na to můžu říct? Může si chtít, co chce, testy uvidí maximálně tak Ondřej Novotný. Mikulášek může být rád, že jsem s ním vůbec chtěl zápasit. Díky tomu má teď takové promo a takové ‚hype‘,“ vysvětloval Vémola.

Karlosovi to ovšem přeci jen nedalo a nakonec svůj test zpřístupnil zraku veřejnosti. Opravdu byl pozitivní. A co se samotného zápasu týče, s tím stále počítá, ačkoliv se zřejmě dočká odkladu.


„S Ondřejem Novotným připravíme nějaký termín, kdyby se to náhodou v září nestihlo. Teď je ovšem bitva s Mikuláškem pro mě až na druhém místě, na prvním je zdraví mé rodiny. Na Mikuláška přijde čas později. Zmlátím ho a pošlu zpátky tam, kde byl předtím. Tam, kde ho nikdo nepoznal a ani nepozná a všichni na něho zapomenou,“ dodával Vémola.


Další články

Žádní Rusové v Oktagonu. Novotný vysvětlil důvody a poslal kritiky ke konkurenci

Promotér Ondřej Novotný čelí nařčení z diskriminace bojovníků z východu, konkrétně z Čečenska a Dagestánu. Někteří fanoušci mu vyčítají zaujatost a tvrdí, že záměrně přehlíží tyto sportovce, přičemž jako příklad uvádějí údajnou averzi vůči novému šampionovi Magu Machaevovi. Novotný však tyto spekulace rázně odmítl a připomněl jasnou filozofii, kterou organizace razí.

Žádní Rusové v Oktagonu. Novotný vysvětlil důvody a poslal kritiky ke konkurenci

Přežil kritický stav i operace. Český „bombardér“ hlásí návrat a touží po Oktagonu

Svedl těžší bitvy na nemocničním lůžku než v kleci, avšak ten největší bojovník se v něm nezapřel. Český těžkotonážník Robin Fošum, jehož kariéru zbrzdila série vážných zdravotních komplikací od těžkého průběhu covidu až po vyhřezlé ploténky, hlásí návrat. Po úspěšném testu v boxu bez rukavic vyhlíží návrat do světa MMA, přičemž jeho srdce stále bije pro organizaci Oktagon.

Přežil kritický stav i operace. Český „bombardér“ hlásí návrat a touží po Oktagonu

Dva dny na Štvanici? Novotný chystá v létě bombu, ve hře jsou čtyři tituly

Léto, slunce a tvrdé pěsti pod otevřeným nebem. To je kombinace, která k Oktagonu neodmyslitelně patří. Letošní ročník tradiční Štvanice však může být speciální. Vedení organizace v čele s Ondřejem Novotným stojí před zásadním rozhodnutím, zda zopakovat úspěšný experiment z minulosti a rozdělit turnaj do dvou dnů. Důvodem je nejen přetlak kvalitních zápasníků, ale i blížící se oslavy desátého výročí organizace.

Dva dny na Štvanici? Novotný chystá v létě bombu, ve hře jsou čtyři tituly

Konec Krále severu? Novotný po dalším fiasku promluvil o Malachově budoucnosti

Jan Malach prožívá kritické období. Po matném výkonu ve Stuttgartu a třetí porážce v řadě se nad jeho působením v Oktagonu stahují mračna. Promotér Ondřej Novotný sice potvrdil, že liberecký patriot dostane šanci před domácím publikem, zároveň však bez servítků zkritizoval jeho styl boje a naznačil, že kariéra zkušeného bojovníka se nezadržitelně blíží ke svému závěru.

Konec Krále severu? Novotný po dalším fiasku promluvil o Malachově budoucnosti

Vémola se divil úniku informací od lékaře. Kde je tajemství, ptal se v přímém přenosu

Místo v kleci usedl za mikrofon, ale ani v roli komentátora na turnaji Oktagon 83 nezůstal ušetřen nepříjemných témat. Karlos Vémola, který se zotavuje z vážného zranění čelisti, musel v přímém přenosu čelit faktu, že detaily o jeho zdravotním stavu unikají přímo z ordinace jeho zubaře. Terminátor sice reagoval s nadhledem, ale přiznal, že ho čeká až půlroční martyrium s železnou konstrukcí v ústech.

Vémola se divil úniku informací od lékaře. Kde je tajemství, ptal se v přímém přenosu

Už si to nemůžu dovolit. Bývalý šampion promluvil o zdraví a limitu, který nehodlá překročit

Zacelil rány po dvou trpkých porážkách a znovu naskočil na vítěznou vlnu, avšak euforii z triumfu nad Robertem Pukačem střídá střízlivý pohled do kalendáře. Patrik Kincl si je vědom, že jeho biologické hodiny v nelítostném světě MMA tikají neúprosně, a proto učinil zásadní rozhodnutí ohledně hazardování s vlastním tělem, o čemž promluvil směrem ke svým fanouškům.

Už si to nemůžu dovolit. Bývalý šampion promluvil o zdraví a limitu, který nehodlá překročit