Sleduj nás

Vémola: Československé publikum MMA fakt nerozumí! Jak si vůbec můžou myslet, že mě Langer porazí?

Vémola: Československé publikum MMA fakt nerozumí! Jak si vůbec můžou myslet, že mě Langer porazí?FOTO: OKTAGON MMA

Turnaj v Bratislavě se nezadržitelně blíží a s ním i bitva o titul polotěžké váhy. Podezřelý klid, který nyní panoval, konečně rozčísnul Karlos Vémola silnějším prohlášením.

Dlouho se nestalo, že by veřejnost i dotázaní bojovníci otevřeně pochybovali o šancích českého „Terminátora“ na vítězství. Nedávná prohra s Patrikem Kinclem i nepřesvědčivý výkon na Štvanici ale naboural gloriolu nezničitelnosti, kterou okolo sebe Karlos svými výkony v posledních letech vybudoval.

Attila Végh, Pirát Krištofič a dokonce i malá dcera Ondřeje Novotného Meda vidí jako favorita slovenského slušňáka, který si na turnaj odskočí z odpolední šichty. Karlíto mezitím piluje formu v Dubaji s Khamzatem Chimaevem a nyní v Thajsku mezi světovou MMA smetánkou. Je tedy jasné, že bezpodmínečně věří ve své vítězství, protože Terminátoři porážky ve své DNA prostě nemají.

„Do zápasů chodím jako favorit. Tohle je poprvé, co si pamatuji, že lidé tipují jako vítěze mého soupeře. Myslím si, že československé publikum tomuhle sportu ještě příliš nerozumí, a soudí podle mých posledních dvou zápasů. Je to jenom dobře, že si tohle lidé myslí,“ nestresuje Karlose nedůvěra veřejnosti, a spíš jej těší očekávání, kolik roztrhá tiketů u špatně sázejících.

Poslední výkony košického bojovníka sice vzbuzují respekt, ale Vémola se při svém studování soupeřů vrací do hlubší minulosti, a tam našel v Langerově hře spoustu mezer. Ty ostatně dokázaly využít i parťáci z gymu Michal Kotalík a Dan Škvor, kteří si s Pavolem poradili. Terminátor hodlá právě těchto chyb využít a ukončit veškeré pochybnosti o tom, kdo je v OKTAGONu jednička polotěžké váhy.


„Prohraje každý druhý zápas! Od nás třeba s Kotalíkem a Škvorem. Teď se vrací Mach Muradov, který ho taky porazil. Má tam hodně mezer, na kterých musí ještě zapracovat a já je samozřejmě vidím. Je sice velký, ale já si nemyslím, že budu silově zaostávat. Pamatuji si, kolik tady bylo zfanatizovaných lidí, kteří si mysleli, že mě porazí Baba Jaga,“ připomněl Karlos jedno ze svých dominantních představení, kterých má v OKTAGONu na kontě spoustu.

Zdroj: Max MMA, OKTAGON MMA


Další články