Sleduj nás

Velké comebacky, bitva o titul a pravá boxerská atmosféra, to je čtvrtý ročník Boxing Night!

Velké comebacky, bitva o titul a pravá boxerská atmosféra, to je čtvrtý ročník Boxing Night!
Pravá boxerská zábava za doprovodu amatérských i profesionálních zápasů vyvrcholí již 26. října v Jičíně. Atmosféru turnaje bude korunovat bitva o světový titul RBO a mezinárodního mistra ČUBP.

Boxing Night je vrcholovým domácím turnajem, který se k nám vrací nyní už ve svém čtvrtém pokračování. Předešlé tři ročníky se konaly v Nové Pace (v letech 2015, 2017, 2018), avšak tentokrát zamíříme do Jičína (Masarykovo divadlo, Husova 206).

V amatérském boxu se nám zde představí velmi zkušení fighteři, kteří se rozhodli vrátit mezi provazy po několikaleté pauze. Za zmínku stojí taková jména jako Joska Pavliš (stříbrný medailista z MČR v roce 2013, jenž dříve boxoval extraligu), František Bradáč (několikanásobný mistr ČR, vítěz mnoha mezinárodních turnajů a trojnásobný účastník mistrovství Evropy a jednoho mistrovství světa) a do třetice velkolepý comeback Martina Křeliny (několikanásobný mistr ČR, vítěz několika mezinárodních turnajů, účastník MS juniorů v Mexiku v roce 2008, dříve boxoval první ligu i extraligu).
Další fighteři, které rozhodně nesmíme opomenout, jsou Pavlína Tringelová, Martin Lavický či Erik Brádle. Všechna tato jména bude přímo na místě uvádět známý komentátor z Eurosportu Marek Šimák.


V profesionálním boxu se představí debutant Jan Šlach, dále Petr Chmelík a v hlavním zápase Jakub Chval (v amatérském boxu několikanásobný medailista Mistrovství ČR, vítěz několika mezinárodních turnajů, 9. na MS juniorů v Baku v roce 2010, účastník prvního ročníku OH mládeže v Singapuru, dříve boxoval první ligu i extraligu, v rámci profiboxu vítěz 7 zápasů, které všechny ukončil před limitem, dřívější držitel evropského titulu RBO a držitel titulu mistra ČUBP), který bude bojovat o titul mezinárodního mistra ČUBP a světový titul RBO.

Další články