Sleduj nás

Végh je nejtěžší soupeř v Československu, tvrdí Vémola. Pešta má prý jen hloupé kecy

Végh je nejtěžší soupeř v Československu, tvrdí Vémola. Pešta má prý jen hloupé kecy

Karlos Vémola občas čelí „nepříjemným“ otázkám fanoušků, přičemž jedna taková byla, zdali je pravda, že si vybírá soupeře, kteří mu budou svým stylem vyhovovat. Jedná se o věc, kterou nedávno otevřel i Viktor Pešta, jenž se nebál několikrát prohlásit, že před ním slavný Terminátor utíká.

„Já si myslím, že zrovna Pešta by si měl uvědomit, co chce, kam jde, nebo co bude dělat,“ pravil Karlos ve studiu Michala Hrdličky na stanici O2 TV Sport. „Furt tady vykřikuje, že se mnou bude zápasit nebo že bude zápasit v devadesát trojce (polotěžká váha), ale ještě ani jednou do té váhy neshodil a teď tady má takovéto řeči."

„Můžete se zeptat všech promotérů. Já zápasím s kýmkoliv, koho proti mně postaví. Jak si můžu někoho vybírat? Chtěli, abych zápasil s Pínem (Ondrušem), dostal jsem Pína, potom chtěli Kincla, dostal jsem Kincla," bránil se Vémola z nařčení. 

On sám všehovšudy toužil jen po dvou soupeřích. Proti tomu druhému ho čeká v sobotu zápas. „Já, když jsem chtěl soupeře, tak jsem nastoupil proti šampionovi Phoenixu, kterého jsem porazil. To bylo první kolo za posledních 6 let, které jsem prohrál. Teď je tu Attila Végh... Já si vyberu Attilu Végha a on mi chce říkat, že já si vybírám soupeře? V Československu není lepší soupeř než Attila Végh!“ přidával Karlos na důrazu.


Podle Terminátora se Pešta nachází o dvě kvalitní úrovně níže než Végh a takovéto věci říká jenom proto, že se snaží být zajímavý, ačkoliv sám neví, co od své kariéry ještě očekává. „Pešta by si měl rozmyslet, co vlastně chce. Jestli chce zápasit v polotěžké váze, tak musí ukázat, že do ní vůbec umí shodit, zatím se mu to nepovedlo, nebo jestli chce zápasit v těžké váze a mít jenom blbé kecy!“ dodával Karlos. 


Další články