Sleduj nás

Václav Sivák souboj s nedisciplinovaným Čečencem nezrušil. Tokhtarov ovšem musí na váhu i dnes

Václav Sivák souboj s nedisciplinovaným Čečencem nezrušil. Tokhtarov ovšem musí na váhu i dnes FOTO: REAL FIGHT ARENA

Rakouský bojovník s čečenskými kořeny se touto chybou sám vyřadil z boje o titul, navíc nebylo vůbec jisté, jestli se zápas vůbec uskuteční.

Vše se rozhodlo na včerejším veřejném vážení. Bad Boy potvrdil, že nad zrušením vůbec neuvažoval. Boj je pro něj alfou i omegou života a Tokhtarova se nebojí i přes váhový hendikep.

Jediná otázka tedy byla, jak moc může Ruslan do zápasu nabrat. Václav Sivák se s manažerem Adrianem Smrčkou a šéfem RFA Borisem Marhanským dohodl, že dnes v 18:00 proběhne kontrolní převážení, na kterém může mít Tokhtarov maximálně čtyřiasedmdesát kilogramů. Pokud bude mít pětasedmdesát, souboj se ještě uskuteční, ale výplata čečenského bijce se smrskne o dalších tisíc eur.

Ruslan měl včera v hodně dehydrovaném stavu osmašedesát kilo, takže pro něj bude i tento limit velmi hraniční. Nemožnost pořádně se dopít a najíst jej tak v pětikolové bitvě určitě ovlivní a je dost možné, že se pokusí do Vaška vlétnout v kamikadze stylu.

Druhým hříšníkem, i když s podstatně menším vroubkem, se stala soupeřka Veroniky Zajícové. Amina Mukhamed na první pokus minula váhu o půl kila a po opravném pokusu o 200 gramů. Zápas s českou kráskou ovšem proběhne bez omezení.


Zdroj: Real Fight Arena


Další články