Sleduj nás

Václav Mikulášek chrlí oheň jako šílenec! Čím ho Boráros tolik naštval?

Václav Mikulášek chrlí oheň jako šílenec! Čím ho Boráros tolik naštval?
OKTAGON se tento rok představí na nových místech v Čechách i za hranicemi, a tak si dává na těchto turnajích pochopitelně velmi záležet. Jasným příkladem je třeba blížící se akce v Mnichově nebo galavečer v Liberci. Tam se žlutočerný cirkus ukáže 15. dubna a jako šapitó mu má posloužit naplněná Home Credit Arena.

Mezi první potvrzená jména patří domácí Honza Malach nebo vždy atraktivní Robin Fošum. Poprvé ve střední váze by se na turnaji měl ukázat také Miloš Petrášek. Tento týden odtajnil OKTAGON dalšího bojovníka, který vždy spolehlivě přitáhne pozornost fanoušků.

“Gábor v Liberci! Punisher se po výhře v MMA naplno vrací do OKTAGON kolotoče. S kým ho chceš vidět v kleci?” ptala se organizace na svých stránkách. Nenáviděný i milovaný vítěz první řady OKTAGON Výzvy ukončil na turnaji FABRIQ MMA svojí sérii porážek, když si rychlou submisí dokázal zvednout sebevědomí. Poté ještě absolvoval boxerský zápas s Václavem Mikuláškem, který ale mnoho krásy bohužel nenabídl.


Rohovnický duel provázela řada faulů a nesportovního chování, které fanoušci ocenili pískotem. Zápas, který solidně rozjetý turnaj OKTAGON 38 nepříjemně přibrzdil, měl navíc dohru v podobě konfrontace obou aktérů přes sociální sítě. Gábor nazval Babu Jagu debilem a řekl si o odvetu v MMA. Václav Mikulášek se mezitím stihl pohádat i se svým druhým bývalým soupeřem Hojate Khajevandem a prakticky si dohodl zápas na turnaji v Mnichově. I tak jej ale oznámení Gáborovy účasti na OKTAGONu 41 silně rozladilo, což dal vědět v komentáři na stránkách OKTAGONu.

“Prý semnou teďka nechce jít. Asi má moc práce s tím, že je kun*a. Sorry za ten výraz! Ale člověk, co mě pomlouvá, a pak dělá, jaký je férový, ať jde do pi*e a raději zápasí!“

Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu