Sleduj nás

Václav Mikulášek bude inzultován již na vážení! Jestli se bude chtít líbat, tak mi ujede ruka, hrozí Gabriel Török

Václav Mikulášek bude inzultován již na vážení! Jestli se bude chtít líbat, tak mi ujede ruka, hrozí Gabriel TörökFoto: OKTAGON MMA

„Baba Jaga“ si na vážení rád hraje, ale tentokrát by se mu to mohlo hrubě vymstít. Slovenský bijec totiž dopředu avizuje, že na žádné miliskování nepřistoupí. Václav si tak bude muset nechat zajít chuť a na vykousnutí si najít někoho jiného.

Premiéra v RFA se nezadržitelně blíží a ostravský showman již zná svého oponenta. Tím bude ostřílený třiatřicetiletý Slovák, který sice disponuje záporným skóre, ale poslední zápas zvládl ve velkém stylu. Na turnaji RFA 14 se Gabriel Török střetl s Michalem Dobiášem, kterého dobil za pouhých čtyřiačtyřicet sekund. Václav se na následující souboj naladil také vítězstvím, když si na turnaji Clash of the Stars vyšlápl na Patrika Žraloka. Snaživého amatéra Mikulášek poctivě zpracovával skoro celá tři kola a zvládl mu solidně rozbít ciferník.

Nejen tento výkon donutil Gabriela Töröka přistoupit k zápasu s „Babou Jagou“ se vší pokorou a stoprocentní pozorností. Federální derby je totiž pro oba bojovníky poměrně zásadní. Török potřebuje potvrdit nedávnou výhru a konečně udělat šňůru zelených políček, aby jeho sherdog nevypadal jako makové pole v rozkvětu. Václav by se zase u nového chlebodárce měl uvést vítězstvím, jinak může na KSW i RFA zapomenout a soustředit se už jen na Clash.


„Lidé Vaška zbytečně podceňují. I když mi není jeho chování příjemné, nemyslím si, že je špatný bojovník. Má za sebou těžké zápasy se zkušenými soupeři, a tak ho rozhodně nepodceňuji. Neřeším totiž jeho přešlapy ani chování na sociálních sítích, ale dívám se jen na to, co dělá uvnitř klece,“ zhodnotil Mikuláškovu zběsilou životní jízdu jeho soupeř na live streamu organizace RFA.

Bitva mezi Mikuláškem a Törökem je vypsána v dohodnuté váze do osmaosmdesáti kilogramů. Slovenský bojovník není z tohoto faktu očividně nadšený, ale mnohem víc se mu nelíbí představa, že se měl s Václavem na vážení líbat, jako to učinil překvapený Andrés Raška.


„Všichni vědí, že Vašek je často mimo formu. Tentokrát to bude mít snazší, protože jdeme dohodnutou váhu a on se nebude tolik trápit. Polibky ať si ale nechá v Clashi a pro třináctileté hloupé děti, které se na to koukají. Se mnou teda ne! Kdyby mi dal pusu, tak mi ujede ruka. Jestli chce, ať mi donese cheesburgera, ale žádnou pusu,“ upozornil Gabriel, že v případě pokusu o líbačku přijde tvrdý trest.


Další články