Sleduj nás

V tom zápase jsem nechal absolutně všechno, ale bohužel to nevyšlo, mrzí Dvořáka

V tom zápase jsem nechal absolutně všechno, ale bohužel to nevyšlo, mrzí Dvořáka
Občas to nejde, i když se člověk snaží. David Dvořák je toho bohužel příkladem.


Královehradecký bijec poprvé po deseti letech narazil na překážku, která byla nad jeho síly. Stal se jí Brazilec Matheus Nicolau, jenž si vysloužil přízeň bodových sudích, kteří mu přiřkli dvě ze tří kol.

David Dvořák se před bojem cítil nabuzený, v samotném utkání se snažil určovat jeho tempo, na soupeře vyvíjel tlak, ale bohužel ho zklamala obrana. Zejména obrana proti kontrům, jež soupeři vyhrály tento zápas.


„Máme po zápase, bohužel to nevyšlo, ale nechali jsme tam úplně všechno,“ informoval Dvořák na svých sociálních sítích. Domů z Columbusu se tedy vrací s prázdnou.

„Dělal jsem maximum pro to, abych vyhrál, a myslím si, že to i bylo vidět. Mrzí mě, že jsem nevyhrál, ale tak to prostě bývá…,“ hlesl.


„Díky moc všem za podporu. Moc si Vás všech vážím, že mi fandíte. Jsem hrdý na to, jaké mám fanoušky, a i když mi to teď nevyšlo, tak vím, že mám od Vás obrovskou podporu!” vzkázal lidem, kteří ho na této trnité pouti sledují a podporují.


Další články

Chimaev přijal Pereirovu výzvu. Hodlá ho uškrtit

Válka slov mezi šampiony nabírá na síle. Alex Pereira si myslí, že si Khamzat Chimaev nezaslouží boj v oktagonu, a tak mu nabídl charitativní grapplingový zápas. Odpověď Čečence přišla okamžitě a byla drsnější, než kdokoli čekal.

Chimaev přijal Pereirovu výzvu. Hodlá ho uškrtit

Nudný patron bez emocí? Topuria se ostře pustil do nového krále veltru

Madison Square Garden se těšila na válku, dostala však lekci z dagestánské efektivity. Zatímco Islam Makhachev slaví zisk druhého pásu a potvrzuje svou nadvládu, jeho výkon rozdělil svět bojových sportů na dva tábory, přičemž Ilia Topuria prohlásil, že novému šampionovi chybí to nejdůležitější, a to jsou emoce.

Nudný patron bez emocí? Topuria se ostře pustil do nového krále veltru