Sleduj nás

Už teď si mnu ruce, jak se na ten souboj těším, vybral si Blaydes dalšího soupeře

Už teď si mnu ruce, jak se na ten souboj těším, vybral si Blaydes dalšího soupeře
S jídlem roste chuť a Curtis Blaydes má teď políčeno na souboj o titul pro dočasného šampiona.

Jelikož je Francis Ngannou po operaci kolenních vazů mimo hru, uspořádá UFC další boj, z něhož vznikne nový prozatímní vládce divize těžké váhy.

Curtis Blaydes teď o víkendu knockoutoval Chrise Dakause, čímž o sobě dal velmi jasně nahlas vědět, že zrovna on by měl být jedním z titulových uchazečů. A dobře tuší, koho by chtěl do dvojice.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


"Já vs. Ciryl Gane, to je fight, který by se teď měl uskutečnit. A nutno dodat, že se na něj velmi těším. Když jsem viděl, jak Ciryla na zemi dokázal kontrolovat postojář Francis Ngannou, tak si představte, jak by ho tam kontroloval asi já," mnul si ruce.

Vzhledem k umístění v žebříčku a předchozím úspěchům by Blaydesova žádost mohla být vyslyšena. Zdali se ale štěstí usměje znova i na Ganea, to je pro tuto chvíli otázkou.


Do mistrovské konverzace se totiž hodlá zapojit ještě bývalý šampion Stipe Miocic a až si uklidní myšlenky, tak i Jon Jones, který se stále vzpamatovává z rozchodu s přítelkyní.

Další články