Sleduj nás

Už se těším, až svým výkonem ohromím americké publikum, říká před premiérou v USA Muradov

Už se těším, až svým výkonem ohromím americké publikum, říká před premiérou v USA Muradov

Na Makhmuda Muradova čeká druhý zápas v UFC, který se vůbec poprvé v jeho kariéře uskuteční na americké půdě… tedy před obecenstvem, jež ho kromě sociálních sítí ještě pořádně nezná. A to se Mach právě chystá změnit.

„Každé publikum je odlišné. V Česku a v Rusku mě znají díky mým zápasům velmi dobře, zato v Americe je to pro mě něco nového. Už se nemůžu dočkat, až si svým výkonem fanoušky stáhnu na svou stranu,“ uvedl prostřednictvím světoznámého portálu MMA Junkie Muradov.

Na uzbecko-českého zápasníka čeká v druhém duelu své čtyřzápasové smlouvy s UFC o něco lehčí zkouška, co se týká těch papírových předpokladů, ale zase obtížný test, co se komplexity týče. Machův soupeř Trevor Smith (15-9 MMA, 5-6 UFC) je kromě postoje dosti zkušený také na zemi, a tudíž je předem celkem obtížné předpovídat, odkud se pokusí zahrozit.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„UFC mě kontaktovalo a já jsem ani sekundu neváhal. Jsem zvyklý zápasit vždy jednou za dva nebo tři měsíce, tudíž jsem vždy připraven naskočit,“ vysvětloval Mach, jak se nabídka rodila.


„Můj příští soupeř je velmi talentovaný fighter s více než deseti zápasy v UFC. Je to dobrý postojář a zkušený wrestler, čímž si zaslouží vší mou úctu, ale rozhodně se budu snažit být ve všem lepší než on. Cokoliv přijde, na to budu připravený… v postoji, na zemi nebo klidně i ve vzduchu,“ pravil s nadsázkou.

Ze všeho nejdůležitější je, že si Mach nyní „užívá“ poctivou přípravu, na níž v předchozím případě neměl nárok. Boj s Alessiem Di Chiricem, jehož zdolal až na body, vzal pouhé dva týdny před avizovaným turnajem. Ve třetím kole však trochu strádal už kondičně.


„Je to opravdu velký rozdíl, když máte na přípravu čtyři až pět týdnů oproti třinácti dnům. Teď si můžete být jisti, že budu připraven!“ uzavíral Muradov, který se aktuálně nese na dvanáctizápasové vítězné vlně, jíž by rád ještě o nějaký ten úspěch rozšířil. Duel s Trevorem Smithem se uskuteční 7. prosince ve Washingtonu.


Další články