Sleduj nás

Už se nemůžu dočkat, až Paula Costu zaliju krví! hlásí netrpělivý Marvin Vettori

Už se nemůžu dočkat, až Paula Costu zaliju krví! hlásí netrpělivý Marvin Vettori
Marvin Vettori si pokusí ještě jednou naplnit svůj „Italský sen“, když se vydá na novou cestu v lovu za titulem.


Naposledy v jasném bodovém poměru prohrál s šampionem Israelem Adesanyou, ale protože je Marvin stále mladý, rozhodně ho tato prohra nesrazila.

„Člověk se stále učí. Věřím, že mé lepší dny ještě přijdou. Už se těším na to, až tuto cestu znova nastartuju,“ oznámil osmadvacetiletý bijec, proti němuž se nově postaví druhý bývalý titulový vyzyvatel Paulo Costa.


„Skutečně se nemůžu dočkat, až jeho obličej zaliju krví. Costa měl posledně spoustu výmluv, za které si zaslouží pořádnou lekci. Bude mi ctí, pokud mu ji doručím já osobně,“ řekl Vettori s tím, že se pokusí o napínavou show.

K duelu mezi oběma bojovníky dojde 23. října. Vítěze to asi ještě nevystřelí k nové titulové šanci, ale určitě ho to k ní velmi přiblíží.


„Domnívám se, že tento fight vyhraje Costa,“ přidal svůj názor šampion Adesanya. „Myslím si, že Costa bude hrát tu svou zákeřnou hru, kterou hrál proti Yoelovi Romerovi. Vettori nemá takový striking, takže se nechá přetlačit,“ predikuje.


Další články

Jiří Procházka ostře reaguje na Ulbergova slova a slibuje tvrdý lov v Miami

„Ten chlapec vůbec netuší, o čem mluví,“ zavrhl s ledovým klidem předzápasové provokace elitní bojovník Jiří Procházka a naznačil, že miamský lov na sebevědomého jaguára neúprosně graduje. Zraky obou rivalů se už na turnaji UFC 327 střetly tváří v tvář, třebaže novozélandský vyzyvatel raději alibisticky schoval svůj pohled za tmavá skla.

Jiří Procházka ostře reaguje na Ulbergova slova a slibuje tvrdý lov v Miami

Strach o českého samuraje? Fanoušci varují před hazardem s rukama dole: „Každý jednou usne“

Přípravy na jeden z nejsledovanějších duelů letošního jara vrcholí. Do bitvy mezi Jiřím Procházkou a Carlosem Ulbergem zbývá posledních deset dní, a zatímco česká kotlina dýchá pro svého hrdinu, v zahraničních diskusích se množí pochybnosti. Styl „všechno, nebo nic“, kterým se český samuraj proslavil, totiž podle mnohých narazí na tvrdou novozélandskou zeď.

Strach o českého samuraje? Fanoušci varují před hazardem s rukama dole: „Každý jednou usne“