Sleduj nás

Už před zápasem jsem přijal prohru a jen jsem čekal na konec, přiznal Buchinger

Už před zápasem jsem přijal prohru a jen jsem čekal na konec, přiznal Buchinger
Jako prase na porážku přicházel Ivan Buchinger na svůj zápas s Losenem Keitou.

Dobré psychické rozpoložení je klíčem k úspěchu každého zápasníka, pouze u slovenského šampiona jsme o žádném klidu mluvit nemohli.

Už když se blížil jeho titulový fight s Losenem Keitou, čím dál více začal vykazovat známky pochybností a nedůvěry v sebe sama.


„Nejsem z té prohry zničený, protože jsem už nastoupil s tím, že prohraju,“ prozradil Buchinger portálu sport.sk.

„Před zápasem jsem psal domů, že se cítím strašně. Předem jsem přijal prohru a jen jsem čekal na konec… Jestli jsem se Keity bál, to nevím, ale zkrátka jsem nebyl sám sebou,“ zamýšlel se.


Tímto se nám tedy odhaluje, proč se Buki nechal tak jasně přejet. Dle dřívějších slov očekával souboj na zemi, kam to ale plnohodnotně přenést nedokázal.

„Asi jsem se moc uspokojil s tím, že Keita nebude tak dobrý a že se ho nemusím bát. Nebyl jsem na ten zápas tak soustředěný jako například proti Vojtovi Barborikovi.

Ani jsem netrénoval tak, jak jsem mohl, ale zase je fakt, že mou přípravu limitovalo zraněné koleno, s nímž musím na operaci,“ doplnil šestatřicetiletý zápasník.

Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu