Sleduj nás

Už není cesty zpět, odteď budu bojovat pouze s těmi nejlepšími, slíbil O’Malley

Už není cesty zpět, odteď budu bojovat pouze s těmi nejlepšími, slíbil O’Malley
Sean O’Malley plánuje ve své kariéře zásadní zlom. Zatímco doposud čelil hlavně soupeř mimo pořadí oficiálního žebříčku, nově se plánuje zaměřovat pouze na ty nejlepší.

Motorem mu má být nová smlouva, kterou mu plánuje vedení organizace v dohledné době nabídnout. Sedmadvacetiletý rodák z Montany si v ní přijde na lepší peníze a otevře se mu i vidina cesty k titulovým bojům.

Sean O’Malley chce jen dobré soupeře


„Nyní už není cesty zpět. Budu bojovat pouze s těmi nejlepšími, a jakmile začnete bojovat s těmi nejlepšími, tak už se nemůžete vrátit na druhou kolej. Tím pro mě končí veškerá zábava. Už ani nemám chuť chodit na večírky,“ oznámil O’Malley, jenž svou novou misi bere velmi vážně.

„Můžu se měřit naprosto s kýmkoliv. Je tu pár jmen, jako jsou Petr Yan, José Aldo, Urijah Faber nebo Cory Sandhagen, kterým bych rád čelil. I když jsou to všechno dobří bojovníci, myslím si o sobě, že já jsem zcela odlišné zvíře,“ chválil se.

V první řadě se ale musí uzdravit. Dle všeho si „Sugar“ během poslední bitvy zlomil ruku, a tak může být až šest měsíců mimo hru.


Další články