Sleduj nás

Usyk: Hearnovi vlepím jednu do ksichtu, pokud upřednostní Furyho přede mnou

Usyk: Hearnovi vlepím jednu do ksichtu, pokud upřednostní Furyho přede mnou

Oleksandr Usyk (17-0-0, 13 KO) věří, že pokud přemůže Derecka „War“ Chisoru (32-9-0, 23 KO), tak si zaslouží okamžitě bojovat s Anthonym „AJ“ Joshuou (23-1-0, 21 KO).

Ukrajinský mág momentálně řeší potíže s promotérem Eddiem Hearnem, který by nejraději Joshuovi předhodil Furyho. Pakliže to bude možné, oba britští boxeři by se setkali na konci roku 2020 ve velkém sjednocujícím boji o všechny čtyři prestižní pásy těžké váhy. A to se pochopitelně Usykovi nelíbí, neboť cítí, že má před Gypsym Kingem přednost.

„Chápu, že o tom duelu Eddie Hearn mluví, protože jsou pro něj Fury s Joshuou populárnější, než jsem já, ale já tu jsem kvůli nějakému cíli a tvrdě si za ním půjdu, dokud k němu nedojdu,“ prohlásil doposud neporažený zápasník, jenž v minulosti ovládl špičku křížové váhy. Odtud následně šel zkusit štěstí do váhy těžké, kde hodlá předvést podobně hvězdný kousek.

Na svou šanci si však očividně bude muset počkat déle, než sám chce. „Sere mě to! Najdu si Hearna a jednu mu vlepím přímo do ksichtu, pokud upřednostní Furyho přede mnou!“ říkal rozhořčeně. „Moc si přeju, aby Joshua zvládl svou povinnou obhajobu s Pulevem, protože pak budu žádat o zápas s ním,“ doplňoval třiatřicetiletý rodák z Kyjeva, který se musí nejprve prodrat přes Derecka Chisoru. Z papírového hlediska by to neměl být problém, ovšem realisticky může vždy dojít k nějakému „překvapení“.



Další články

Nemá na výběr, stane se z něj profík. Gypsy King chystá ze svého potomka smrtící zbraň

„Nemá na výběr, prostě z něj bude profesionální boxer,“ šokoval sportovní svět legendární Tyson Fury, když promluvil o budoucnosti svého čtrnáctiletého syna Prince. Zatímco většina rodičů by své děti od krvavého sportu spíše odrazovala, slavný „Gypsy King“ má o osudu svých potomků naprosto jasno. Bojování mají zkrátka v krvi a rodinná tradice velí jasně.

Nemá na výběr, stane se z něj profík. Gypsy King chystá ze svého potomka smrtící zbraň

Zničené rodinné pouto a hořká slova. Slavný otec se s těžkým srdcem odvrací od svého syna

„Nejlepší časy už má zkrátka za sebou,“ šokoval sportovní veřejnost John Fury, když s nevídanou brutalitou zhodnotil aktuální formu svého slavného syna Tysona před jeho dubnovým návratem do ringu. Někdejší rodinná idyla se definitivně rozpadla, pročež se na povrch derou drsná obvinění týkající se nejen ztráty neporazitelnosti, ba i zcela zničeného vzájemného vztahu.

Zničené rodinné pouto a hořká slova. Slavný otec se s těžkým srdcem odvrací od svého syna