Sleduj nás

Usman: Proč je Conor najednou zticha? Kdo by odmítl titulovou šanci?

Usman: Proč je Conor najednou zticha? Kdo by odmítl titulovou šanci?

Jeden den Conora prosí a říká mu, aby nebojoval, pokud si váží svého života, a druhý den do něj rýpe, proč ještě nepodepsal smlouvu. Takový už je holt Kamaru Usman, který se v rozsáhlém rozhovoru pro stanici ESPN rozpovídal o své další obhajobě.

V současné chvíli se stále řeší termín zápasu i jméno soupeře. Prvotní indicie nás spojují s „bojovým ostrovem UFC“, o němž se stále moc mluví, ale zatím nikdo neví, kde vlastně je. A soupeřem může být jak Conor McGregor, tak i Jorge Masvidal nebo Leon Edwards. Háček je jenom v tom, že Masvidal stojí o odvetu s Diazem a Edwards trčí zavřený v Anglii.

„Pokud budu mluvit narovinu, pak považuji za své další dva vyzyvatele Jorgeho Masvidala a Conora McGregora. Oba dva to jsou šampioni na Twitteru a oba dva umí kydat na druhé sračky,“ dostával se ke slovu Kamaru Usman, jenž chtěl své fanoušky nechat nahlédnout za oponu toho, jak se věci mají.


mcgregor, usman, masvidal

„Našel se v celé historii MMA vůbec někdo, kdo odmítl titulovou šanci?“ ptal se Usman. „To bude tím, že já jsem strašák této divize. Já jsem ten, koho se všichni bojí a proti komu lidé odmítají bojovat, i když se jedná o bitvu o pás,“ poukazoval na své kvality, s kterými jen v rámci UFC vyhrál jedenáct zápasů v řadě.


„Jorge Masvidal se mnou mohl bojovat 18. dubna, pak v květnu a teď může i v červenci, ale on si raději přeje odvetu s Diazem. A Conor? Ten říkal, že chce být králem velterové váhy, jenže teď najednou ztichl. Příště zkuste držet huby. Oboum jsem dal šanci a ani jeden ji nepřijal. Štafetu by tedy měl přebrat Leon Edwards, avšak ten se nemůže dostat ze země…,“ pravil třiatřicetiletý nigerijský šampion.

Do duelu s McGregorem je Usman přitom ochotný vstoupit s mírným „znevýhodněním“. „Klidně podepíšu kontrakt, ve kterém bude uvedeno, že ho nesmím první nebo druhé kolo stáhnout na zem. Žádné takedowny. Pokud s ním budu chtít stát, tak můžeme stát. Určitě se budu snažit Conora knokautovat. Pokusím se mu tu jeho zasranou hlavu ustřelit z toho krku,“ uzavřel.


Další články