Sleduj nás

Úpadek formy? Ale kdeže, Dominick Cruz je stále ten starý skvělý bojovník, ví Pedro Munhoz

Úpadek formy? Ale kdeže, Dominick Cruz je stále ten starý skvělý bojovník, ví Pedro Munhoz
Turnaj UFC 269 přinese hned několik skvělých soubojů a jedním z nich bude také ten mezi bývalým šampionem Dominickem Cruzem a Pedrem Munhozem.


Oba borci se pokouší o oživení své kariéry a je jasné, že vzkřísit ji se povede jenom jednomu z nich. Brazilec Munhoz potají doufá, že to bude právě on, ale dopředu velmi dobře tuší, že ho nečeká vůbec nic lehkého.

„Dominick je stále tím skvělým bojovníkem, kterého si pamatuju ještě z doby, kdy vládnul bantamové váze. Je to neuvěřitelná komplexní mašina, která si umí hlídat odstup a disponuje několika bojovými styly,“ chválil Munhoz svého příštího soupeře.

„Říká se, že se na Cruzovi podepsala ta dlouhá pauza, ale já osobně v jeho hře žádný úpadek nevidím. Ten člověk na sobě neustále maká, nonstop trénuje a také se zlepšuje. Je to jeden z nejlepších borců, jací se kdy po horké půdě oktagonu UFC pohybovali. Vím, že mě nečeká nic snadného,“ říká s respektem.

„Těším se na tuto bitvu jako malý kluk. Budu bojovat proti ikoně naší divize. Rád bych toho využil a vrátil se na výherní trasu a v žebříčku opět vstoupal vzhůru,“ završil Munhoz své plány, které se pokusí odstartovat již tuto sobotu v noci.

Další články