Sleduj nás

Ukážu vám striking na té nejvyšší úrovni, slibuje titulový vyzývatel

Ukážu vám striking na té nejvyšší úrovni, slibuje titulový vyzývatel
Fabricio Andrade zaslal důrazné varování úřadujícímu šampionovi bantamové váhy ONE FC Johnu Linekerovi.

Den předtím, než nám zaklepe na dveře turnaj UFC 280 (Oliveira vs. Makhachev) se uskuteční i galavečer konkurenční organizace ONE Championship. Zde se nám o hlavní zápas postarají dvě perspektivní bantamové váhy, které světovým MMA publikem bývají často přehlíženy, což je škoda. Jde o Johna Linekera a Fabricia Andradeho.

Turnaj ONE FC Turnaj ONE FC

ONE FC má úroveň


První jmenovaný je ve ONE FC šampionem. K mistrovskému titulu se dostal letos v březnu, když na KO přemohl Bibiana Fernandese. Tímto úspěchem prodloužil svou sérii vyhraných zápasů na čtyři, přičemž poslední tři shodně vyhrál na KO/TKO. Můžeme tedy říct, že zde na tuto hmotnostní kategorii máme solidního knokautového umělce.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Podobně drsným bojovým stylem disponuje rovněž šampionův vyzývatel. I Fabricio Andrade poslední tři souboje vyhrál formou KO/TKO a všechny dokonce v prvním kole. Každá tato výhra v brazilském bojovníkovi probudila sebevědomí, až musel vyhlásit do světa, že je nejlepším strikerem v organizaci. A svůj um se pokusí předvést v titulovém boji.

„Věřím tomu, že jsem v rámci bantamové váhy nejlepší postojář světa. Přináším striking na té nejvyšší úrovni. Takové, kterou jste ještě neviděli. Pokud Lineker dodrží své slovo a vyvaruje se takedownům, udrží se naše válka čistě v postoji. KO je zaručené. Pochopitelně to budu já, komu se po zápase zvedne ruka,“ věří si Andrade, jenž je na té profesionální úrovni od roku 2017 neporažen.Další články