Sleduj nás

UFC Vegas 48: Johnny Walker vs. Jamal Hill, analýza

UFC Vegas 48: Johnny Walker vs. Jamal Hill, analýza
Hlavní událost nadcházejícího turnaje UFC obstarají dva extrémně talentovaní borci, kterým je v UFC předvídána velká budoucnost. Oba navíc figurují v polotěžké váze a je tak velká šance, že se dříve nebo později probojují k zápasu proti Jiřímu Procházkovi.

Johnny Walker se po velkolepém vstupu do UFC momentálně trochu zasekl. Po třech výhrách knockoutem v prvním kole přišlo období, ve kterém dokázal devětadvacetiletý Brazilec vyhrát pouze jednou ze čtyř zápasů.

V poslední vystoupení na UFC Fight Night 193 jindy agresivní a pro diváky atraktivní borec předvedl hodně nezábavnou show a odešel poražen po pěti kolech na body. Opatrný a pro Walkera netypický výkon mohla mít na svědomí tíha hlavního zápasu i boj vypsaný na pět kol. Nyní má rodák z Ria bilanci osmnáct výher a šest porážek, kdy 83 % vítězství získal knockoutem.


Jamahal Hill se vrátí do klece po bleskovém vítězství nad Jimmy Crutem, kterého dosáhl začátkem prosince loňského roku. Jamahal vyřídil o hodně zkušenějšího soupeře již po necelé minutě, a to po krásně trefeném pravém háku. Dokázal tak odčinit svoji jedinou kariérní prohru, kterou mělo na svědomí ošklivé zranění ramene v zápase se skotským horalem Paulem Craigem. Sweet Dreams tak nastoupí s rekordem devět výher a jedna porážka, kdy 56 % vítězství získal knockoutem.

Johnny Walker vs. Jamal Hill, tip


Bitva mezi desítkou a dvanáctkou polotěžké váhy může přinést opravdu kvalitní štípanou, protože oba borci mají pořádný granát a nebojí se porvat. Walker je intuitivní a velice kreativní zabiják, který navíc nutně potřebuje zvítězit.

Hill je agresivní útočník, který pálí na polotěžkou divizi velké množství úderů, ale zatím nebyl příliš prověřený kvalitními oponenty. Walker navíc může těžit ze znatelné fyzické převahy, která znamená skoro deset centimetrů v dosahu. Johnny je po posledních špatných výsledcích jasný outsider, ale podle nás se vyplatí za kurz atakující hranici, 2.90 rozhodně zkusit. Celý galavečer můžete sledovat zdarma zde.UFC Vegas 48, fight card, výsledky a video


Jamahal Hill vs. Johnny Walker
Kyle Daukaus vs. Jamie Pickett
Parker Porter vs. Alan Baudot
Jim Miller vs. Nikolas Motta
Joaquin Buckley vs. Abdul Razak Alhassan

Gabriel Benitez vs. David Onama
Jessica-Rose Clark vs. Stephanie Egger
Chas Skelly vs. Mark Striegl
Diana Belbita vs. Gloria de Paula
Chad Anheliger vs. Jesse Strader
Jonathan Pearce vs. Christian Rodriguez
Mario Bautista vs. Jay Perrin

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články