Sleduj nás

UFC Vegas 26: Michelle Waterson vs. Marina Rodriguez, informace

UFC Vegas 26: Michelle Waterson vs. Marina Rodriguez, informace
Slámová divize UFC získala staronovou šampionku v podobě Rose Namajunas a nyní na turnaji UFC Vegas 26 si přední bojovnice této váhové kategorie střihnou hlavní zápas celého galavečeru.

Michelle Waterson byla jednou z hlavních hvězd organizace Invicta a její vstup do UFC provázela obrovská očekávaní. Karate Hottie je naplnila jen částečně. Vždy, když dokázala vyhrát několik zápasů v řadě, přišla nepříjemná prohra a hon za titulovou šancí začal od začátku.

V posledním zápase Michelle zasáhla Angelu Hill 162 přesnými údery a vysloužila si dělenou výhru na body. Ukončila tak zápasovou sérii nezdarů a upravila svoji bilanci na osmnáct výher a osm porážek, kdy 50 % vítězství získala submisí.

Waterson je v postoji velmi kreativní bojovnice, která využívá svůj černý pás v karate. I když nemá příliš velký KO potenciál v úderech, její kopy jsou bleskové, tvrdé a přesné. Na své soupeřky vyšle 3.58 významných úderů za minutu s přesností 49 %.
Marina Rodriguez se vrací do akce po úspěšném představení na UFC 257. Amandu Ribas knockoutovala na začátku druhého kola a stačilo jí k tomu pouze šestadvacet významných úderů! Celková bilance čtyřiatřicetileté Brazilky je třináct výher a jedna porážka, kdy 46 % vítězství získala knockoutem.

Marina je komplexní bojovnicí se základy v muaythai a také s fialovým pásem v BJJ. Dokáže míchat tvrdé kombinace kopů a úderů a má opravdu nepříjemná kolena v klinči. V průměru vypálí 4.86 signifikantních úderů za minutu s přesností 48%.


Michelle Waterson vs. Marina Rodriguez


Obě bojovnice získaly při svých posledních vystoupeních bonus za výkon večera a jejich vzájemný zápas může přinést strhující podívanou. Michelle disponuje lepším kardiem a je atleticky lépe vybavená. Marina je tvrdší a bude mít podstatnou výhodu ve výšce i dosahu.


I když je Karate Hottie naší oblíbenou bojovnicí, půjdeme tentokrát s předpovědí proti ní. Rodriguez je schopná ukončit kohokoliv v této divizi a podle nás si prosadí svoji hru a Waterson rozstřílí. Vítězka se pravděpodobně opět zapojí do titulové party a podle nás jí bude Marina Rodriguez. Kompletní fight card, výsledy a živý přenos naleznete zde.


Další články