Sleduj nás

UFC, to je splněný sen! Snad se tam už brzo dostanu, přeje si zápasník Oktagonu

UFC, to je splněný sen! Snad se tam už brzo dostanu, přeje si zápasník Oktagonu
Oktagon by už brzy mohl opustit další hvězdný bojovník, který díky svým výkonům už teď budí zájem široké veřejnosti.

Losene Keita dostal do své moci pás lehké váhy a co nevidět by do sbírky rád přidal i pás váhy pérové. Nikdo ale neví, zdali tento cíl ještě stihne naplnit. Zájem o jeho služby má být už teď poměrně vysoký.

Mluví se například o KSW, ale snem asi každého perspektivního zápasníka je UFC, které disponuje tou nejlepší platformou, na níž se můžete nejvíce zvýraznit. A právě to i Keita chce.

Losene Keita z Oktagonu až do UFC


„Byl by to pro mě splněný sen. Každý zápasník sní o UFC. Je to nejvyšší meta, na kterou se každý bojovník snaží dosáhnout. Momentálně je to můj další cíl, kam bych chtěl z Oktagonu přejít. Nedávalo by smysl jít třeba do KSW a pak do UFC. Chci tam jít přímou cestou.


Je mi sice čtyřiadvacet, ale věřím, že už nastal ten správný čas. Chci se stát šampionem, takže si myslím, že je ideální čas si to vyzkoušet. Cítím se naprosto skvěle, tak proč to nezkusit?“

losene keita oktagon 33 vyhra


Black Panther“, jak si Keita nechává říkat, má na kontě devět profesionálních MMA výher v řadě, přičemž poslední tři ukořistil právě pod taktovkou Oktagonu, kde se stal jednou z největších hvězd.

Sami promotéři si jsou dobře vědomi, že Loseneho odchodu nezabrání. Zejména, pokud si udrží současnou výkonnost, které dost možná stačí ještě jedna výhra od vysněného angažmá.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články