Sleduj nás

UFC - Teymur Daniel - Fishgold Chris

UFC - Teymur Daniel - Fishgold Chris

Oba bojovníci na svou první výhru v UFC čekají, Angličan Chris Fishgold má každopádně v kariéře za sebou dvojnásobnou porci duelů (17-2-1) než jeho protivník a je jednoznačně vyzápasenější. Sebevědomý rváč z ulic Liverpoolu nebude příliš taktizovat a duel bude chtít ukončit před limitem, podobně jako při bitkách fotbalových fanoušků.

Teymur Daniel vs. Fishgold Chris na UFC Praha

Fishgold to umí pořádně rozbalit, někdy až moc na úkor taktiky, což je jeho slabina. Svů první duel v UFC s Calvinem Kattarem tak nezvládl a padl v prvním kole. Rovněž Daniel Teymur ze Švédska si v „oktagonu“ hlavu příliš neláme, na svém kontě má v UFC už dvě porážky (Henry, Arce), třetí v řadě by znamenala konec mezi elitou vyvolených. Teymur je tak relativně pod tlakem, dobře ví, že musí zvítězit.


Švédský válečník tak půjde do utkání rovněž poněkud bezhlavě, což nahrává tomu, že diváci neuvidí plný počet kol. Teymur má ve statistikách zapsáno jen osm utkání (6-2-0), zkušenosti tak pro něj rozhodně nemluví. Většina jeho duelů skončila před časovým limitem. Jeden druhého budou chtít trefit v postoji, třetí kolo pražská O2 areně už neuvidí.


Další články