Sleduj nás

UFC - Silva Bruno - Dvořák David

UFC - Silva Bruno - Dvořák David

České MMA získalo v krátké době dalšího zástupce v nejlepší světové lize UFC. Dlouhodobě vynikající výkonost a na muší váhu neskutečná statistika ukončení před limitem, to vše vystřelilo zástupce All Sports Academy do nejvyšších pater světového MMA.

David, který má bilanci sedmnáct výher a tři porážky, nechal na bodových rozhodčích pouze dva duely. Poslední porážku si připsal již v roce 2012, kdy jej zdolal Filip Macek. O zahraničním angažmá se v souvislosti s Killa Khroustem mluvilo již delší dobu. Loni se mohl dokonce představit na pražském UFC, ale nabídku, při které by musel jít do vyšší váhové kategorie, odmítl. Jak se zdá, učinil dobře. Dveře za oceán si tímto rozhodnutím nezavřel a nyní může ukázat, co umí ve své oblíbené muší váze.

Premiéru absolvuje v krajně nepřátelském prostředí, protože na UFC Fight Night 170 nastoupí na brazilské půdě proti domácímu borci Bruno Silvovi. Jak dokážou horkokrevní Jihoameričané přivítat oponenty svých miláčků, to by mohl vyprávět například Karlos Vémola, kterému na hotelu noc před zápasem zpříjemňoval život požární alarm a nefunkční klimatizace.

Po sportovní stránce ale nebyli matchmakeři na Davida zlí a Bulldog Silva je překážkou, přes kterou se dá úspěšně přejít. Devětadvacetiletý Brazilec má rekord deset výher a čtyři porážky, kdy šest vítězství získal před limitem. V UFC má za sebou jeden zápas, který prohrál ve třetím kole na škrcení. Dvořák si bude muset pohlídat nebezpečné kopy, kterými umí Silva své soupeře překvapit. Klíčové bude nepodlehnout tlaku prostředí a zvládnout tíhu očekávání, kterou sebou nese premiéra v UFC. David je ale natolik zkušeným bojovníkem, že by si měl se vším poradit a připsat si úspěšný start v nové organizaci. Kurz na vítězství Dvořáka je 1.80


Registruj se zde, vsaď si na Davida a získáš peníze na první sázku zdarma


Další články