Sleduj nás

UFC se vrátí do Prahy! navnadil Muradov - VIDEO

UFC se vrátí do Prahy! navnadil Muradov - VIDEO

Na několika polských serverech již během minulého týdne prosákly napovrch informace, že se UFC začátkem příštího roku vrátí do Prahy. Někteří polští bojovníci to brali jako signál a rovnou začali s tréninkem. Doposud však žádná zpráva nebyla oficiálně potvrzena. Jak se ale zdá, bojovníci jsou lépe informováni než my, a to včetně Makhmuda Muradova.

Jediný česko-uzbecký mužský zápasník v řadách největší MMA společnosti byl hostem Tomáše Vzorka v rozhovoru pro časopis Bojová umění. Mach zde promluvil jak o svém prvním zápase, tak i o potenciálním příštím soupeři. Největší pozornost však přitahovala informace ohledně možného návratu UFC na české území.

„Sám bych chtěl zápasit už na začátku roku a oni teď říkají, že bude turnaj v Praze. Březen, duben nebo květen, to ještě nikdo neví. Oni chtěli Německo, Polsko nebo Česko, tak asi vybrali Česko, protože tu máme nejvíce fanoušků. A navíc to pro UFC nikdy nebylo v Evropě jednoduché, aby se za dva dny vyprodaly všechny lístky,“ odhaloval Muradov (video čas 3:10).A volba místa by opravdu dávala logiku. Vedení UFC si chválilo letošní turnaj v Praze a přislíbilo, že se sem jednou vrátí. Navíc nám nyní může nabídnout mnohem více domácích bojovníků. Vedle Macha Muradova by mohla vystoupit Lucie Pudilová a nikdo by se nedivil, kdyby začátkem roku s UFC podepsal smlouvu i Jiří Procházka, kterého čeká za dva měsíce poslední zápas pod značkou Rizinu.  


Další články