Sleduj nás

UFC se překonalo! Costa požádal o miliony a také je dostal. Smlouva je podepsána, zku***syni, vzkázal

UFC se překonalo! Costa požádal o miliony a také je dostal. Smlouva je podepsána, zku***syni, vzkázal

Jednou se věci zdají naoko složité, ale pak se znenadání objeví situace, která vám ukáže, že si i takové UFC umí „utrhnout od huby“.

Paulo Costa se totiž podobně jako Jon Jones nebo Jorge Masvidal postavil proti vedení a razantně řekl: „Chci patnáct milionů dolarů za účinkování v realitní show The Ultimate Fighter a za zápas s Israelem Adesanyou.“ A vedení organizace se údajně nebálo mu vyhovět.

Že se nejedná o plané řeči, o tom nás informuje hned několik brazilských serverů včetně samotného titulového vyzyvatele Paula Costy. Ten na svém Twitteru sdílel fotografii, kde podepisuje smlouvu, k čemuž přikládá popisek: „Kontrakt je podepsán, zku*vysyni!“ Jeho finanční představy zjevně byly vyslyšeny.


Matoucí na této situaci je pouze to, že Costa dostal částku, které se údajně dožadoval Jon Jones za souboj s Francisem Ngannouem. S šampionem polotěžké váhy však organizace rychle zametla, dokonce se prý i zdráhala vyjednávat, na což „Bones“ zareagoval námi dobře známým odstupem do ústraní, z něhož se nehodlá vrátit, dokud jeho kvality někdo neocení.  

Dana White mezitím stihl potvrdit, že UFC opravdu jedná o znovuzrození Ultimate Fightera, a dokonce má vytipované i hlavní kandidáty. „Usman vs. Covington, Usman vs. Masvidal, Adesanya vs. Costa a Khabib vs. Tony nebo Gaethje jsou dvojice, nad kterými uvažujeme,“ zmínil.


Další články