Sleduj nás

UFC - O'Malley Sean - Vera Marlon

UFC - O'Malley Sean - Vera Marlon

V sobotu v noci na UFC 252 si hlavní dávku divácké pozornosti zabralo vyřešení trilogie Cormier vs. Miocic, ale spoustu fanoušků mnohem více zajímá další vystoupení fenomenálního Seana O´Malleyho.

Toho čeká zatím nejtěžší prověrka jeho schopností, a to kolumbijský zabiják Marlon Vera. Tento sedmadvacetiletý borec půjde do tohoto zápasu s bilancí patnáct výher a šest porážek, kdy 53 % vítězství získal submisí. Na soupeře vypálí v průměru 3.70 významných úderů za minutu s přesností 48 %. Marlonovu parádní sérii pěti výher v řadě ukončil na květnovém turnaji Číňan Yadong Song. Vyrovnanou bitvu, ve které Vera trefil přes sto úderů, rozhodli až rozhodčí. Marlon kromě výborného pohybu a agresivního stylu těží i z černého pásu v BJJ.

Vera Marlon se raduje z vítězství


Sugar Sean se nám připomněl poměrně nedávno, když na UFC 250 brutálně vypnul Eddieho Winelanda a dokázal tak, že naděje do něj vkládané mají reálné opodstatnění. Upravil tak svůj rekord na dvanáct výher, kdy 67 % vítězství získal knockoutem. Na prohru tento talentovaný mladík stále čeká. Sean podobnou show předvedl již na UFC 248, kde vypnul Jose Quinoneze také v prvním kole. Za obě spektakulární KO inkasoval bonus za výkon večera. O´Malley těží ze svých výjimečných fyzických proporcí. Série výher mu také přinesla obrovskou porci sebevědomí, která je cítit v každém jeho pohybu.

Vera bude bezesporu nejtěžší překážkou, která se zatím postavila do cesty rozjetému vlaku jménem O´Malley. I když Kolumbijec disponuje tvrdým úderem a velkou kreativitou, na zemi půjdou naše peníze na Seana. Ten zatím nenabídl jedinou slabinu ve své hře, navíc vypadá zápas od zápasu lépe. Opět bude mít velkou výhodu v dosahu, kterou dokáže perfektně využívat. Vera nebyl nikdy ukončen před limitem, ale tentokrát bude mít velké problémy ustát všechna tři kola s rozjetým O´Malleym. Kurz na výhru Seana O´Malleyho je 1.33.Další články