Sleduj nás

UFC - Nurmagomedov Khabib - McGregor Conor

UFC - Nurmagomedov Khabib - McGregor Conor

Zápas roku v UFC uvidí na začátku října (6.10.) Las Vegas. Hvězdný Connor McGregor změří síly s Khabibem Nurmagomedovem a podle bookmakerů není populární Irčan favoritem. Ruský bijec, respektive Dagestánec, se v posledních letech propracoval mezi absolutní špičku svého sportu a v uplynulých 26 zápasech nepoznal chuť porážky.

Nurmagomedov Khabib vs. McGregor Conor

Devětadvacetiletý borec už má dost zkušeností i sebevědomí, aby se mohl s bývalým šampiónem utkat a nyní nastal ten správný okamžik. McGregor se do UFC vrací po téměř dvouleté pauze (výhra nad Alvarezem 12.11.2016), mezitím absolvoval pouze všeobecně známý boxerský duel s Floydem Mayweatherem, který prohrál technickým KO v desátém kole.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Irskému válečníkovi může chybět určitá zápasová průprava, což je dílčí handicap. Někdy to McGregor rovněž zbytečně přehání se sebevědomím a předzápasovou show, tentokrát se ale rozhodl mlčet (nekomunikuje s médii) až do samotného zápasu, což ukazuje jeho maximální koncentraci.

Nurmagomedov je zase neuvěřitelně pohyblivý a především rychlý, jeho přesné údery umí knockautovat (8 vítězství KO), rád se rovněž pouští do boje na zemi. Oba zápasníci jsou podobného vzrůstu a preferují mimořádně aktivní styl boje. McGregor je ale o něco komplexnější, respektive má lepší obranu. Zároveň je nesmírně odolný, a pokud utrží těžký úder, umí se z toho oklepat.


To v případě Nurmagomedova nemusí platit, Dagestánec je zvyklý vítězit do podobné situace se tak často nedostával a je téměř jistě, že McGregor jej trefí. To s Nurmagomedov otřese a nebude schopen předvádět svůj standard. Kurs se bude zcela jistě hýbat, ale aktuálně se vyplatí vsadit na McGregora v kursu přes dva.


Další články