Sleduj nás

UFC - Ngannou Francis - Velasquez Cain

UFC - Ngannou Francis - Velasquez Cain

Velký návrat nás čeká na UFC na ESPN 1, které tentokrát proběhne v Arizoně. Bývalý šampion Cain Velasquez se v oktagonu neukázal skoro tři roky, neboť se s ním vlekly dlouhé problémy se zády. Pro svůj návrat si naložil to nejtěžší možné sousto, čeká ho totiž kamerunský „Predátor“ a další aspirant na titul Ngannou. 

Velký návrat nás čeká na UFC na ESPN 1

Francis je po lehké krizi, která na něj padla po porážce s Miocicem. Opět nabral dech a vypadá jako monstrum, jež vždy děsilo soupeře. Naposledy to odskákal Curtis Blaydes, který šel do zápasu jako favorit, ale skončil po minutě knockoutován na podlaze oktagonu. 


I přes nesporné kvality obrovského Afričana věříme v úspěšný comeback Velasqueze. Cain by se nevracel, kdyby nevěřil, že může znovu útočit na titul. V době své největší slávy disponoval (na těžkou váhu) naprosto neskutečným kardiem a třeba v soubojích s Dos Santosem prokázal, že má i železnou bradu a není snadné ho ukončit. Navíc má výborný wrestling a pokud přežije první minuty, kdy je dynamika Francise opravdu smrtící, začne mít navrch a dovede zápas do vítězného konce.Další články