Sleduj nás

UFC - Maia Demian - Good Lyman

UFC - Maia Demian - Good Lyman
Demian Maia se v 41 letech řadí mezi největší veterány UFC. Předváděl úžasné zápasy, ale zdá se, že jeho čas už je trochu pryč. Maia je naprostá top třída v BJJ, ale současné MMA už se ubírá jinou cestou a podobné jednostranné zaměření již není dostačující.

Univerzálnost a absolutně špičková fyzická výbava je nyní nutností. A to je právě Maiův kámen úrazu. I v době, kdy byl na vrcholu sil, nevynikal dynamikou a tyto vlastnosti se samozřejmě věkem zhoršují. Poslední 3 porážky, kdy si s ním poradil Wodley, Covington a Usman, ukázaly, že proti agresivním borcům to bude mít Maia už velmi těžké.

Demian Maia se v 41 letech řadí mezi největší veterány UFC

Lyman Good přesně do této kategorie zapadá. Šampion Cage Fury a Bellatoru aplikuje nátlakový styl boje. Soupeře neustále honí po kleci a nenechá mu vydechnout. Má za sebou 3 zápasy v UFC. V tom posledním za minutu a půl zlikvidoval Bena Saunderse a podobný osud čeká i Demiana.

Nezapomínáme na brazilské prostředí, které pro hostující borce nebývá přívětivé, ale jasný favorit je Lyman. Sázkové kanceláře nepochopitelně věří více Maiovi a na Lymana Gooda je parádní kurz okolo 2.31.

Další články