Sleduj nás

UFC má Procházku rádo a chce ho budovat. I tak mě ale překvapilo, že dostal bonus, prohlásil Ondřej Novotný

UFC má Procházku rádo a chce ho budovat. I tak mě ale překvapilo, že dostal bonus, prohlásil Ondřej NovotnýFoto: UFC

Zkušený český promotér vidí vedení UFC do karet jako málokdo jiný. Ondřej Novotný několikrát osvědčil kvalitní zákulisní informace i cit pro byznys a pokud se nemýlí ani tentokrát, čekají Jiřího Procházku zlaté časy.

I když se pro Ondřeje Novotného stalo MMA zaměstnáním, stále v něm dříme zapálený fanoušek, který tento sport prostě miluje. Boss žlutočerné značky si tak s chutí pustil jubilejní turnaj organizace UFC, který jsme mohli sledovat v sobotu v noci. Vystoupení českého samuraje jej samozřejmě zahřálo u srdce, ale našel i další duely, které rozhodně stojí za zmínku.

„Ty dvě čínské holky, Wej-li a Jen, předvedly fantastickou, strhující akci. Za hodně dlouhou dobu nejhezčí ženský zápas. Co z toho udělaly, jak byly obě v jednu chvíli mimo, to pro mě bylo víc než kolo a půl Jirky s Rakičem. A ještě navíc Alex, ano. Pošleš rozhodčího do prčic po tom, co tě soupeř kopne do koulí, a za tři vteřiny ho vypneš? Proto, jsem nečekal, že bonus dostane Jiří,“ neskrýval překvapení Novotný.


UFC 300 bylo našlapané zápasy, které zvedaly fanoušky ze sedadel. Organizace se na svůj prémiový turnaj připravila opravdu poctivě a investovala do něj obrovské množství peněz. Výsledkem byla show, která se dlouho nebude opakovat, což má podle Ondřeje jediný důvod.

„Tenhle turnaj dělalo UFC s láskou. Často to tak ovšem není, což dokazuje spousta karet speciálně z APEXu,“ přiznal šéf Oktagonu, co ho na zatím nedostupném vzoru mrzí. Co se mu naopak velice líbilo, byl Jirka Procházka, který se dokázal oklepat z porážky od Pereiry a opět rozdával radost a bolest, jako již mnohokrát předtím.


„Mluvil o návratu ke svému starému já. On to v sobě skutečně má. Celá svou kariéru si postavil na tom, že vyděsí své soupeře, protože přežije to, co nepřežije nikdo jiný v téhle váze. Hlavu i ránu má úplně jinou. Snad jen kromě Pereiry, u něj je ten levý hák opravdu hrozivý. Je v něm něco tak strašně zvláštního, že vypne kohokoliv,“ připomněl Novotný největšího rivala v polotěžké váze.

Zdroj: iDnes, MMA Letem světem


Další články