Sleduj nás

UFC - Kara-France Kai - Paiva Raulian

UFC - Kara-France Kai - Paiva Raulian

Na UFC 234 se nám ve váze do 56.7kg představí (pro evropského fanouška) trochu neznámá jména. Kai Kara-France nám své schopnosti předvedl loni v prosinci na UFC Fight Night 142, Raulian Paiva Frazzao bude mít v UFC premiéru.


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

Kara-France Kai vs. Paiva Raulian

Kara-France je 25letý rodák z Nového Zélandu s bilancí 18 výher a 7 porážek. Už z jeho přezdívky „Dont Blink“ je jasné, že jeho zápasy jsou hodně akční a soupeři se opravdu nevyplatí povolit v koncentraci. Kai má výborný postoj a na muší váhu i poměrně slušný KO potenciál. Zkušenosti sbíral v několika asijských organizacích, kde je tato váhová kategorie obrovsky našlapaná.


Raulian Paiva Frazzao je o dva roky mladší, dokázal zvítězit v 18 zápasech, ale pouze 1 prohrál. Jako většina bojovníků z Brazílie rád přenáší boj na zem a má opravdu perfektní kardio, které mu umožňuje soupeře přetlačit i na konci vyrovnaného zápasu.

Po shrnutí všech výše uvedených faktů a na základě rozboru posledních zápasů věříme domácímu Kara-Francovi. Prosadí se svým agresivním pojetím a Rauliana rozstřílí při tvrdých výměnách v postoji. Kurz na to, že to Kai zvládne, je 1.41.Další články